ZuLa ZP Hilesi Geçici Eposta ile ZP Kasmak 2017 indir

Merhaba arkadaşlar şimdi sizlere zula hileleri paylaşmak istiyorum. En çok oynanan online oyunların arasında yer alan ZuLa beraberinde bazı açıklarıda (Bugları) getiriyor. Oyun içindeki açıklardan yararlanarak hilemizi gerçekleştireceğiz. Yapıl yapacağınız hakkında detaylı bilgiler videomuzda yeralmaktadır. Dikkatlice izlediğiniz takdirde herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Kısaca anlatımını yapalım; Zula oyuncuları bilir yeni bir hesap açtığınızda e-mail adresinize gelen onay kodunu tıkladığınızda sizlere 50.000 ZP verir, bizde bu ZP ile kasa açıp içini doldurabiliyoruz fakat yeni bir e-posta açmamız isteniyor buda bayağı bir tefarruhatlı iş telefon numarası vesaire istiyor ve aynı telefon numarasını girdiğinde onaylamıyor falan bunlarla uğraşmak yerine yeni bir taktik geliştirdik. Gerekli tüm bilgileri videoyu izleyerek edinebilirsiniz yapılışı gayet basit bir BUG’dur.

NOTLAR: Bir fikir daha geldi aklıma, yan hesap açıp orjinal hesabımıza Baskın Kasası yada Zula Kasası gönderebilirsiniz.
Bu hesap kendi hesabınızda gerçekleşmiyecektir, kendi hesabınızda yapmaya çalışmayın fakat, aynı işlemi yeni bir hesap açıp kendinize göndererek yapabilirsiniz.

Videolu Anlatım:

4 yorum

  1. merhaba arkadaşlar bana para kasarmısınız

  2. bana lütfen zp ve za gönderirmisiniz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

The Exocist Story of School v1.0.6 Para Hilesi Mod Apk indir

Exorcist kız Woohee kötü ruhu kovalamak için okula girer Kayıp öğrencilerin hikayeleri ...