You Shall Not Jump v1.0.1 Mod Apk Para Hilesi indir

You Shall Not Jump

You Shall Not Jump v1.0.1 Mod Apk Money

Geniş açık alanlar, gelişmiş karakter yeteneği ağacı, büyük multiplayer savaşlar, istikbal stratejileri, gerçekçi ekonomi, ejderhalar, güçlü büyüler ve eserler … Hayır-o-o, bu bizim oyunumuzla ilgili değil. Oyunda JUMPING olacaksın. Özgürlüğün için atlamak. İnsanlığı kurtarmak için atlama. Atlama, uçakları ateşle ateşleme, taret atışlarından kaçınma, zehirli hayvanatografik bulut bulutlarıyla geçme. Hayatınız için atlama.
Artık bunun hafif bir yürüyüş olacağını düşünmüyor musun? Birkaç saat içinde oyunumuzu bitirip, sahilde soda içemeyeceksin. Ekibimiz, yolculuğunuzu zorlaştırmak için her şeyi yaptı. Patlayabilecek her şey – patlar. Dondurabilecek her şey – sizi buz saçağı haline getirir. Sizi avlayıp ısırabilecek her şey, dişleri ve pençeleri şimdiye kadar cilalamaktır. Büyük Hapishaneden kaçmayı başarabilir misin? Ben öyle düşünmüyorum.

Orada sizi bekliyor:

* Tehlikeye maruz kalmış çok uzun boylu ve karmaşık bir kule. Üstelik, en başında sizin için bir sürpriz bulacaksınız.
* 3 Karakter. Her biri, kendi özellikleri ve hikayeleri setleriyle benzersiz bir kişiliktir.
* Hikaye. Doğru. Sadece sebepsiz yere zıplayan değilsin. Neler olup bittiğini ve neden 2 000 000 kişiyi öldürdüğünü öğrenmek için notları topla veya satın al.
* Oyunumuz bitirilebilir. Bu günlerde kolayca bulunmayan bir kalite, değil mi?
* Reklamsız. Her şeyden önce. Bir tane bile değil. Hiçbir yerde. Bulmaya bile kalkma. Altın paraları kazanmak için uzun ve zor çalışın.
* En zorlu ve sağlam uzmanları oyun dengesi ile ilgili bulduk ve onlardan bize biraz yardım etmelerini istedik. Artık Chuck Norris bile oyunu bozamaz. Yani, ilgini çekiyor musun? İyi şanslar öyleyse. Buna ihtiyacınız olacak.

You Shall Not Jump
You Shall Not Jump
You Shall Not Jump

Metin2Force indirme Linkleri
Metin2Force Turbobit Download Metin2Force UsersCloud Download

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Asylum (Horror game) v1.2.2 Hileli Mod Apk indir

Kapalı koğuştan iyileşen çocuğun, ‘Uzur’ yıkılmış hastanede katledilen bir hastalığa yakalanması hayalini ...