Tiny Hamsters APK Hile indir

TINY HAMSTERS TYCOONS’I OYNAMAK İÇİN 8 GEREKÇELERE!
? SÜPER DOP GAMEPLAY Sadece ekrana dokunun. Her duygu sıkılmadan mükemmel bir boşta kalma tıklama oyuncusu oyunu! Veya düşmanlarınıza karşı savaşmak zorunda kaldınız Madenlerin sunması gereken tüm zümrüt ve kömürleri bulun!
? TAP, YAPIN, ARAŞTIRMA ve YÜKSELTME Hamster’ınızı geliştirin, para kazanın, araştırmalar yapın ve zengin hissedin! Musluk! Musluk! Tapped!
? TIKLAYIN VE NAKİT Tıklayın ve Para Kazanmayı seven, isteyen kapitalist için rahat ve bağımlılık yaratan oyun. Hamster kralıların bu bölümünde yarışa başlayın!
CO ÜLKENİZİN EKONOMİSİNE EKLEYİN Herşey Kar ile ilgili değil! Hamsterlarınız ülkeniz ekonomisini yeniden şekillendirebilir mi? Diğer ekonomilere baskın yaparak prestij kazanır ve nihai madenci kralı olur.
? BENZERSİZ GÖRSELLER Köpeklere kemikleri verin ve şaşırtıcı 3B görseller ve etkileyici manzara ile çalmak için avlanmaya ve taşıyıcı leyleklerin bulunduğu kasabada, aptal köpeklerin avlanmasına dikkat edin.
? BONUS BÜYÜYOR Her prestij ile bir sürü ikramiye, daha fazla bilgi için geri gelmenizi sağlayacak, tüketicilerin elektrik ve kömür bina yapımı konusundaki iştahını bu çağın en büyük Kapitalisti olmak için derinleştirecek.
? HIZLI EKONOMİ Bu gizemli ekonomiden tam olarak yararlanın, daha fazla para kazanmak için tuhaf minik hamsterinizi tıklayın.
? PRESTIGE Bu tuhaf klik makinesinde daha fazla prestij kazanarak minerallerinizi daha fazla para satmak için kundaklarınızı kullanın

Bu devrin en büyük icadına sahip olursunuz – kendi klonlama makineniz – Bir işadamı gibi dokunun ve bu müthiş 3D oyununda para kazanmak için kasabanızın büyümesini ve yükseltilmesini sağlayacak kadar çok sayıda Tiny Hamster yapın! Zümrüt savaşa dönüştürme. Herhangi bir beladan uzak durmak için tazminat kuantumunu ödeyin!
Genişleme amaçtır. Zümrüt savaş yapmayın.

İnanılmaz ve bağımlılık yaratan bir oyun oynamaya hazır olan bu boş tıraş oyununda geriye yatın ve hikayenizi dünya kurtarma keyfini yaşayın.

Metin2Force indirme Linkleri
Metin2Force Turbobit Download Metin2Force UsersCloud Download

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Asylum (Horror game) v1.2.2 Hileli Mod Apk indir

Kapalı koğuştan iyileşen çocuğun, ‘Uzur’ yıkılmış hastanede katledilen bir hastalığa yakalanması hayalini ...