Star Trek: Alien Domain Oyun Tanıtımı

Star Trek: Alien Domain Oyun Tanıtımı

Star Trek: Alien Domain Oyun Tanıtımı 1

Star Trek: Alien Domain son derece heyecanlı oluyor ikonik Bilim kurgu serisinin hayranları olacak tarayıcı oyunu oynamak için ücretsizdir. GameSamba tarafından geliştirilen MMORPG oyuncuları onları iki farklı gruplardan birini temsil tercih içeren yeni bir hikaye çizgi takip etmesini sağlar. Beklediğiniz ya Gezegenler Federasyonu veya Klingonca gibi Bu gruplar her ırk ile, değil sadece Bu tür bir gedikten emilir ve akışkan uzay denen bir alana oyunun tüm oyuncuları tuzak vardır türler 8472. adlandırılan yeni yabancı türlerin aynı zamanda birbirlerine ama mücadele.

st1 st55

oyunun fikir denemek ve hakkında mümkün olduğunca fazla bilgi edinmek için çıkmak ve eve yol yapmak denemeden önce bu tür.

ilk görev bir karakteri oluşturmak ve bu iki hizip birini seçerek o olacaktır oyuna başladıktan sonra. Eğer seçtiğiniz karakteri şimdiye kadar hikaye anlatıyor hızlı bir giriş gösterilir yaratma bitirdikten sonra.

Gameplay

Daha sonra bir öğretici tedavi edilir size oyun mekaniğinin birçok temellerini gösterecektir. Star Trek öğreneceksiniz budur. Alien Alan strateji taban bina oyunu ve açık tabanlı RPG olma unsurları vardır biri olma sağlam bir karışımı olan

Sen özelliklerin çoğuna olduğunu göreceksiniz hala yeterli deneyim kazanmak ve kilidi önce yukarı seviyeye olacak gibi başlangıçta kilitli.

oldukça hızlı bir şekilde size gösterilecektir ilk özelliklerinden biri olarak mücadele içine atılır, hangi oyunun en önemli parçaları olarak anlaşılabilir bir durumdur. Bu mücadele bir dönüş tabanlı formatta yapılır ama hemen hemen açık ve kapalı farklı becerileri geçiş edememek dışında otomatiktir.

st88 st2

sizin beceri puan kilidini açmak veya yeni becerilerini yükseltmek için kullanılır ve içinde yukarı seviyeye her bu noktaları elde edilebilir oyun.

Eğer hikaye hattı ile birlikte takip edecek zaman çoğunluğu, çok meşgul olabilir PvP savaşları da olsa. Bunlar birinde veya hizip Oyunda birçok üsleri kontrolü üzerinde katılır masif savaşlarda biri olabilir.

oyun da mümkün olmasının yanı sıra baz bina ve yükseltme oldukça bir sürü içerir yükseltme ve filo için yeni uzay gemileri satın alın. Eğer araştırılmış ve onları satın aldıktan sonra bu gemiler de onlara takılan yeni ve geliştirilmiş silahlar olabilir.

st3

Özet

Star Trek: Alien Alan eğlenceli bir serbest şüphesiz Star hayranları olacak tarayıcı oyunu oynamak için Trek serisinin, sürüler halinde bunu kontrol. Bu kesinlikle herkes için olmayacak ama oynamak için ücretsiz bir oyun için, gerçekten harika olmadan oldukça iyidir.

Grafiksel parlak değil ama düşünün bir tarayıcı aracılığıyla çalınacak vardır, Eğer neden olarak biraz anlayabiliyorum.

  • Animasyonlar bakmak çok mülayim
  • oyunu öğrenmek gerçekten çok bilgi mevcut değil

Star Trek:. Alien Alan, son derece heyecan almak ikonik Bilim kurgu serisinin hayranları olacak tarayıcı oyunu oynamak için ücretsizdir. Alien Alan

Star Trek; GameSamba tarafından geliştirilen MMORPG oyuncuları onları iki farklı factions.Those hiziplerin biri olarak & hellip olan temsil seçerek içeren yeni bir hikaye çizgi takip sağlar ] Star

Star Trek:. Alien Alan eğlenceli bir serbest sürüler halinde onu kontrol kuşkusuz Star Trek serisinin hayranları olacak tarayıcı oyunu oynamak için link aşağıdadır.

Star Trek oyna: Ücretsiz Şimdi Alien Alan!

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Prison Block Oyun Tanıtımı

Prison Block Oyun Tanıtımı Boşta Oyunlar Cezaevi Block metin tabanlı tarayıcı oyunu ...