Secret Agent Robbery Escape v1.2 Hileli Mod Apk indir

Secret Agent Robbery Escape

Secret Agent Robbery Escape v1.2 Sınırsız Para Hilesi ve Tüm Kilitler Açık

Gizli bir Ajan Dex olarak görevlendirildin ve kurtarmaya misyon gününüz bir banka soygunu durumu arasında başlıyor. Gizli gizli ajan kurtarma misyonu oyun öldürmek ya da öldürülür. Şehrin güvenliği artık elinizin altında. Her ne kadar eğitimli bir atıcı olsanız da bir banka içinde silah taşımıyorsanız. Birdenbire, soyguncuların ağır silahlarıyla bankaya girmeleri. Gizli bir ulusal güvenlik ajansı soygun tehdidi bildirdiği için, gizli bir temsilci olarak bankanın zaten içindesin. Duvarların ardındaki gizli operasyonlar için kapağı gölgede tutun ve önceliğiniz mümkün olan en kısa sürede silahlandırmaktır. Deneyimli ve iyi eğitilmiş özel bir kuvvet gizli ajanı olmak için banka soygunu kurtarma görevini tamamlamanız gerekiyor. Profesyonel casus, planınızı gerçekleştirmeye ve tolere etraftaki tüm nakit ve belgeleri alarak bir kaçış yapmadan önce soyguncuları atmaya hazır olur.
Oyun, casus ajanı olarak birkaç gangster alarak silahlanmış olarak başlar. Kasanın anahtarlarını kurtarın ve gizli ajan görevini başlatın. Gizli casus, silahlı saldırı, soyguncuları ele geçirme, nakit ve rehine kurtarma görevini koruma. Yerinizi koruyun
Profesyonel hırsızlar yeni bir soyguna uğramayı planladı ve gizli bir ajans soygunu bildirdi. Bu en yeni büyük banka soygunu kaçış oyununu oynayın ve soyguncuların kaçak etmesine izin vermeyin. Suçlu öldürerek satıcı bulmaya çalışın. Rehine olarak alınan yönetici odası ve kurtarma bankası çalışanlarını girin; Profesyonel suçluların yeteneklerini sergileyin ve düşmanca durumdan yararlanın. Casusluk ve suikastler, görevinizi tamamlamada kilit rol oynamaktadır.
★★★ GAMEPLAY ÖZELLİKLERİ ★★★
• Bir Kurtarma Misyonunda Gizli Ajan Olarak Oyna
• Bankayı Nakit ile Breakout Etmeye Çalışan Soyguncuları Yok Edin
• Gizli Bir Casus Olarak Oynanmak Üzüntüsü
• Son derece Katkıcı ve Devam Eden Oyun
• Amaç, Vur ve Kafa Atışlarını Yap
• Tabancalar, AK-47 ve Tabancalar gibi Birden Fazla Silah

Secret Agent Robbery Escape
Secret Agent Robbery Escape
Secret Agent Robbery Escape
Secret Agent Robbery Escape
Secret Agent Robbery Escape
Secret Agent Robbery Escape

Metin2Force indirme Linkleri
Metin2Force Turbobit Download Metin2Force UsersCloud Download

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Asylum (Horror game) v1.2.2 Hileli Mod Apk indir

Kapalı koğuştan iyileşen çocuğun, ‘Uzur’ yıkılmış hastanede katledilen bir hastalığa yakalanması hayalini ...