Rescue Quest v1.6.0 Hileli Apk Mod indir

Rescue Quest v1.6.0 Hileli Apk Mod indir

Rescue Quest

Maç Mücevher bom ve Zap büyüleyici bir macera ile bir yol attı.

Sen in-app sınır Cihazınızın ayarlarını kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. iki asistan taşlar için destansı bir yardım arama çırak kaydetmek ve döküm büyü kötü niyetli bir büyücü maçında tarafından yakalanan sprite lings yardım katılmak. imp-musallat ormanları ve karlı zirveleri, tamamlayarak görevler, cinayetin patronlar ve yeni beceriler ile seyahat yol boyunca kilitliydi.

Master-Turn Spell, çarpıcı combo kullanarak sihirli keşfetmek ve inanılmaz güçlerini çağırmak ve bir şekilde büyülü yaratıkları güçlü düşmanları yenmek.

Bu arayış yalnız almaya gerek yoktur. hayatı paylaşmak için başka bir cihazda macera ile, arkadaşları ile Facebook sihirli oynamak devam eder ve en yüksek puanı almak kimin görmek, acele ve büyüleyeceğini Görev bugün Boom ve Zapde gel!

Kurtarma Görev özellikleri:
büyü ve büyücülük ile dolu bir bulmaca macera •
• büyülü bir bükülme ile Gem eşleştirme eğlenceli
• 100’ün üzerinde bağımlılık eğlenceli düzeyleri ve görevler çok
• Impler, örümcekler, Yetis ve zahmetli rakipler yenilgi • büyülü ormanları ile dolu bir epik Dünyayı keşfedin yolunda içinde büyü, celp ve sihirli jeton taşlar temizlemek için kullanın ve kaleler epik itemler mevcut.
• Senkronizasyon. appstore: Facebook yüksek puan ile paylaş yaşıyor ve başka bir cihazda ilerleme devam deneyimli asistanlar için 50 level şart. daha fazla bizim için büyük oyunlar App Store üzerinde soğuk oda görmek için ziyaret edin pampalar.

Önemli tüketici bilgileri. Bu uygulama: EA Gizlilik ve Çerez Politikası, TOS ve EULA’nın kabul gerektirir. oyun reklam içerir. Üçüncü sunma taraf reklam ve analitik teknolojisi ile verileri toplar (detaylar için Gizlilik ve Çerez Politikası’nı bakınız). (Şebeke ücrete tabi olabilir) kalıcı bir Internet bağlantısı gerektirir. Facebook bildirimleri ve bağışları yoluyla oyuncular sağlar 13 üzerinde bir kitleye iletişim internet ve sosyal ağ sitelerine doğrudan bağlantılar içerir. Oyunda ayarlarına bakın devre dışı bırakmak için. Uygulamanın Google Play Oyunlar kullanır.Rescue Quest
Rescue Quest
Rescue Quest
Rescue Quest
Rescue Quest
Rescue Quest

Download:

Rescue Quest v1.6.0 Hileli Apk Mod indir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Asylum (Horror game) v1.2.2 Hileli Mod Apk indir

Kapalı koğuştan iyileşen çocuğun, ‘Uzur’ yıkılmış hastanede katledilen bir hastalığa yakalanması hayalini ...