Prison Block Oyun Tanıtımı

Boşta Oyunlar Cezaevi Block metin tabanlı tarayıcı oyunu oynamak için ücretsiz, böyle Mafya ve Mafya Blok olarak oyunlarına benzer. Cezaevi Blok Eğer üst köpek olmaya çalışın yanı sıra ondan istifade de parmaklıklar arkasında senin büyü hayatta kalmak için değil sadece çalışıyorum ama olacaktır. size ilk karakter özelleştirmek ve onu mümkün olduğunca sert bakmak yapmak zorunda kalacaktır kayıt olduğunuzda. Bu, dövme elde bandanalar, güneş gözlüğü takan, ve hatta ağzınızdan dışarı çıkmış bir sigara sahip içerebilir. Orada burada farklı seçenekler oldukça çok vardır ama oyun bazı gerçek para harcayarak dilerseniz daha fazlasını elde edebilirsiniz. Bunu isterseniz Hatta cerrahın bıçak altına gidebilir!

pb2

Sen 15.000 $ ve Cezaevi Blok temiz bir sağlık faturası ile başlar ve sadece 3 × 3 olan bir hücrede başlar ve kendinizi korumak için muktedir hızla sırayla kasları kurmak zorunda kalacak diğer oyuncular tarafından saldırılara karşı.

oyunun fikir, güçlü olsun daha fazla para almak ve cezaevinde üst köpeklerin biri olmaktır. Sen çetelere katılabilir, bunu vurur, biraz para kazanmak ve size ne kazandık korumaya yardımcı olmak için bir banka hesabınızın olması işleri olsun.

Başlarken Para

Bu can bazı kullanışlı para verecek cezaevi içinde bir iş bulma ya da cezaevi içinde suçları yapmanızı gerektirir yasadışı işlerde alarak yasal yolu ile yapılabilir. Eğer yakalanmayın çünkü eğer izolasyon gönderilecek olacağını çok iyi bir şans olsa dikkat edin.

Ayrıca bazen olduğu cezaevine bağlı size enerji mal olacak bahçesinde arayarak para alabilirsiniz içinde. o da paranın yanı sıra yararlı öğeleri bulabilirsiniz çünkü mümkün olduğunca sık bahçesinde arama önerilir.

bir kumar çizgi biraz varsa da bu yöntemle yoluyla para alabilirsiniz birçok mini oyunlar oynamak için kullanılabilir.

pb5

Prison Blok ilerledikçe

yukarı Tespit Cep

istediğiniz olacak , cep telefonunu genişletmek biraz o kadar pezevenk ve hatta güvenlik kadar. Sen hücreyi açın ve hatta daha güçlü bir kilitleme mekanizması satın almak için hücre açılan değiştirmek için nakit biraz geçirebilirsiniz.
Bu adam mahkumlar için hücreye erişmek çünkü eğer önemlidir, topladığınız bir ürün boyunca alınabilir orada kalan herhangi bir para ile.

pazarında Ticaret

oyun oynarken, diğer oyuncular ya da size piyasada satılabilir yaparken bulduk öğeler Ayrıca kendinizi aradığınız ürün alabilirsiniz. diğer oyuncular ve sadece gitmek ve gerekli ürünleri satın nerede birbirleri ile ticaret Aslında, bir iki marketler vardır.

Başlarken

Sen baş edebilirsiniz Güçlü sırayla spor diğer oyuncular kupa veya onlardan kendinizi savunmak için çalışırken daha iyi bir şansı sağlayacak olan fiziksel olarak daha güçlü olsun. Cezaevi Blok gücünüz derece oyunda saldırı ve kupa kimin belirleyecek, yüzden iyi formda kalmak için son derece önemlidir.

aynı zamanda, hem de diğer oyuncular hücreleri baskın olduğunu unutmayın ki öğeleri ve para ele almak için harika bir yoldur.

Prison Block Oyna

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Star Trek: Alien Domain Oyun Tanıtımı

Star Trek: Alien Domain Oyun Tanıtımı Star Trek: Alien Domain son derece ...