Pokemon GO incense Hilesi Nasıl Yapılır?

Pokemon GO incense Hilesi Nasıl Yapılır? 1

Merhaba arkadaşlar, sizlere daha önce Fake GPS ile lokasyon hilesi nasıl yapacağınızı anlatmıştık, şimdi sizlere sınırsız incense hilesini yayınlıyorum.
Bu hile ile Pokemonlar ayağınıza gelecek hiç biryere gitmenize gerek yok Pokemonlar dibinizde belirecekler bu sayede yüzlerce Pokemon yakalayabilirsiniz.
Pokemon GO’da envanterinizde bulunan incense adında bir item mevcut bunu kullanarak pokemonlara bir koku yayılıyor ve pokemonlar yanınıza geliyor. Bunu oynayan herkez biliyor lakin bu item süreli yani 30 dakika boyunca kullanabiliyorsunuz Neden sınırsız kullanmayalım ki?

Pokemon GO incense Hilesi Nasıl Yapılır?

Pokemon GO incense itemi belirttiğimiz gibi zaman sınırlamalı ve bizler bunu sınırsız olarak kullanabiliriz. Tek yapmanız gereken telefonun ayarlar bölümünden zamanı birazcık geri almak 🙂 15 dakika boyunca kullandıysanız 15 dakika cihazınızdan zamanı geri aldıgınızda 30 dakika boyunca en baştan saymak durumunda kalacaktır. Atıyorum eğer 10 dakika kullanıp 30 dakika geri alırsanız yine 30 dakikadan geri sayacaktır çünkü itemin özelliği bu.  Bunu sürekli olarak tekrarlamalısınız gerek zamanı sürekli başa almalısınız. Eğer itemin süresi bittiyse bunu başa alamıyorsunuz bir kez daha bu itemi kullanarak süreyi istediğiniz kadar uzatabilirsiniz.

Videolu Anlatım:

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Pokemon GO Bot Yeni ve Sorunsuz 09.08.2016 indir

Merhaba, piyasada bir çok çalışan Pokemon GO Botu mevcut fakat bunlardan en ...