Pokemon GO Hilesi Pihachu Yakalama Yöntemi

Pokemon GO Hilesi Pihachu Yakalama Yöntemi 1

Pokemon GO nun şüphesiz En popüler Pokemonu Pikachu’dur. Bu Pokemonu yakalayabilmek için herkez birbirini yiyiyor 🙂 Aslında Pihachu’yu yakalamak çok kolay!

Pokemon Go oyunu oynayan kullanıcılar aslında pikachuyu yakalayabilir nasıl mı ?

Bir çok kişi ilk Pokémon’u görür görmez hemen onu yakalıyor. Ama aslında bir kaç saniye beklerseniz iki Pokémon daha ortaya çıkıyor. Yani ilk seçenekler başlangıç Pokemnonları Charmander, Squirtle ve Bulbasaur oluyor.

Pokemon Go oyununda pikachuyu yaklamanın yolu nedir?

Oyuna Pikachu ile başlamanın aslında çok kolay bir yolu var; sadece biraz etrafa bakınmanız gerekiyor.

Gerçekten! Hile aslında bu! Bu üç başlangıç Pokemon’unu almayın, öylece dolanmaya devam edin. Başlangıç Pokemon’ları sağda solda çıkmaya devam edecek, ama siz bekleyin! Sabırsız Olmayın.

Pokemon go Oyununda pikachu ne zaman görünür:

10 dakika kadar sonra, Pikachu görünüveriyor. İşte oyuna doğru düzgün başlamanız için gerekli olan elektrikli kediyi kaptınız!!

Pokemon GO Hilesi Pihachu Yakalama Yöntemi 2

Burda Tek yapmanız gereken biraz sabırlı olmak, Oyuna başladığınız zaman ilk Pokemonu Yakalamıyorsunuz ve 10 Dakika Bekliyorsunuz, Sağda solda çıkan pokemonlar içinde Pikachu’da olacaktır. Ama ilk Pokemonu Yakarsanız Bu şansınızı kaybediyorsunuz ve Yeni bir Hesap Açıp Uygulamanız gerekiyor.
NOT: Eğer ilk Pokemonu Yakaladıysanız Yeni Bir Hesap Açın Oyune En Başından Başlayın ve ilk Pokemonu Yakalamayın, Yaklaşık 10 dakika bir süre sonra Pihachu görünecektir, ve doğal yöntemlerle Pihachuyu yakalayabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Pokemon GO Bot Yeni ve Sorunsuz 09.08.2016 indir

Merhaba, piyasada bir çok çalışan Pokemon GO Botu mevcut fakat bunlardan en ...