Pokemon GO ForceBot Yeni ve Sorunsuz indir

Pokemon GO ForceBot Yeni ve Sorunsuz indir 1

Merhaba arkadaşlar, sizler için Visual Basic ile kaynak kodlardan elde ettiğim dosyalar sayesinde dosyaları derleme yaparak Pokemon GO Bot yaptım ve Türkçeye çevirdim. Bu bota Pokemon GO Türkçe Botta diyebiliriz. Bu botta hata almazsınız ve kendiliğinden kapanma sorunu yoktur ve diğer botlara göre daha fazla özellik bulunmaktadır. Incense ve Lucy egg otomatik kullanımıda bulunmakta gayet güzel performans sağlıyor.  Test ettim hiç bir soruna rastlamadım yeterki ayarlarını güzel yapın size kendi kullandığım ayarları ile birlikte veriyorum yani şuan herşey tamam. Dilerseniz istediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz Pokemon GO ForceBot.exe.config dosyasını not defteri ile açın istediğiniz yerleri değiştirin.

Pokemon GO ForceBot Yeni ve Sorunsuz indir 2
Botumuzun Büyük bir bölümü Tarafımdan Türkçeleştirilmiştir. Destek vermeyi isteyen arkadaşlara Kaynak Kodları Verebilirim 🙂

Pokemon Go ForceBot Nasıl Giriş Sağlayabilirim?:

Google hesabı ile Giriş Yapmak isteyenler için Aşağıdaki Adımları Takip Edin.

</setting>
<setting name=”AuthType” serializeAs=”String”>
<value>Google</value>
</setting>


</setting>
<setting name=”GoogleEmail” serializeAs=”String”>
<value>Gmail Hesabiniz</value>
</setting>
<setting name=”GooglePassword” serializeAs=”String”>
<value>Şifreniz</value>
</setting>

Hiç bir doğrulama yapmanıza gerek yoktur, Program otomatik olarak herşeyi yapıyor. Giriş işlemi Başarılı Olacaktır.

Pokemon Go Trainer Club Hesabı olanlar Aşağıdaki Adımları Takip Etsinler:

<setting name=”AuthType” serializeAs=”String”>
<value>Ptc</value>
</setting>


<setting name=”PtcUsername” serializeAs=”String”>
<value>Username</value>
</setting>
<setting name=”PtcPassword” serializeAs=”String”>
<value>Password</value>
</setting>


Sorunsuz Olarak Bağlanan Hesaplarım:

Pokemon GO ForceBot Yeni ve Sorunsuz indir 4

Yaşanan Genel Sorunlar: Logger.Write(“Bolgenizde Hicbir PokeStop Bulunamadı, Tum Loglari, Export Dosyasinin icindeki dosyayi ve LastCoords.ini Dosyasini Silin Yeniden Giris Yapin.”,
Hatası alıyorsanız, genellikle bu sorun sunucu kaynaklıdır serverin yoğunlugundan dolayı kopmalar yaşıyor olabilirsiniz. Diğer bir Alternatifi ise Koordinatlarınızı gözden geçirmek en kötü yeni koordinat girersiniz. Export,Logs,Settings Klasörülerini silip yeniden başlatmayı deneyebilirsiniz.

NOT: Net Framework hatası alanlar için Dosya içerisine dotNetFx452_Full_setup.exe adında bir Setup dosyası ekledim bunu yüklediğinizde sorununuz çözülecektir.
Hata verme sebebi NetFrameWork sürümlerinin eşleşmemesidir.

Pokemon GO ForceBot Yeni ve Sorunsuz indir 3
Resimdede görüğünüz gibi istediğimiz sürümü seçiyoruz, Ben bu sürümü seçtim çünkü daha stabil ve sorunsuz çalışıyor. Eğer sorun yaşayanlar olursa Farklı sürümlerini yapıp yayınlarız.

Bu Şekilde Hesaplarınıza sorunsuz olarak bağlanabileceksiniz. Daha önce farklı botların Ayarları hakkında detaylı ve geniş bilgiler vermiştim. Bu Botunda Ayarları hemen hemen aynıdır. Zaman bulursam eğer Video ve Daha Detaylı bilgiler paylaşmak isterim. Bizi Takip ettiğiniz için herkeze teşekkürlerimi sunuyorum. Daha kaliteli paylaşımlarla görüşmek üzere.

NOT: Yazım hataları giderilmiştir, config dosyası stabil hale getirilmiştir. %100 Güvenilir ve Sorunsuz olarak çalışmaktadır.

Yeni Çalışan Sürümü Aşağıdaki Linktedir:

Pokemon GO Bot Yeni ve Sorunsuz 09.08.2016 indir

Metin2Force indirme Linkleri
Metin2Force Turbobit Download Metin2Force UsersCloud Download

11 yorum

 1. Merhaba. Öncelikle teşekkür ederim.
  Merak ettiğim husus, bu botta item toplamıyor muyuz? Çantadaki toplar bitince ‘PokeTop olmadığı için pokemonu kaçırdık’ uyarısı verdi bot.

  • MeTRoPoL

   Not olarak özelliklerini eklemeyi unutmuşum o halde burdan yazayım, Pokemon topları bitmiyor, sürekli olarak PokeStopları geziyor Pokemonları yakalıyor topları kendi topluyor sabit 50 tane pokemon topu mesela fazlalık itemleri siliyor. isterseniz configden ayarlayabilirsiniz hiç item silmez bu sefer çantanız dolar ve yeni çıkacak olan itemlerden yararlanamazsınız. Herhangi bir sorun yaşayacağınız zannetmiyorum Biraz zaman verirseniz bota PokeStopları gezip Top ne varsa toplayacaktır. Önemli bir husus daha var Not olarak düşmüştüm onu, Serverden kaynaklanan bir sorun var Çevreniz hiç pokestop bulunamadı hatası verir server kendine geldiğinde düzeliyor aslında Koordinata müdahele etmeyebilirsiniz biraz kullanın çözeceksiniz zaten.

 2. kardeş yakınlarda pokestop bulunmadı dosyaları slın dıyor dosyaları sılıyorum ama yıne aynı sıkntı nedir acaba ?

  • MeTRoPoL

   hocam bu sorun server yoğunluğundan kaynaklanıyor, istersen biraz bekle sonra tekrar dene. yada Export, Logs,Settings klasörlerini sil yeniden çalıştır. Düzelecektir. programı açık bıraksan bile kendiliğinden düzeliyor servere bağlantı kuramıyor yoğunluktan. Yukarda bunu anlatmaya çalıştım ama anlatamamışım demekki 🙂

 3. MeTRoPoL

  Şuanda baktımda, aynı sorun bendede var sunucudan kaynaklanıyor rahat ol.

  • eyw başkan evet arada gidip geliyor sıkıntısız calışıyor normalde emeğine sağlık saol paylaştıgın ıcınde

   • MeTRoPoL

    rica ederim kardeşim, sitemi ziyaret ettiğin içinde ben teşekkür ederim yeni versiyonlarla görüşmek üzere 🙂 sunucu kaynaklı olduğunu söylemiştim. bizde yalan olmaz neyse o.

 4. user.xml dosyası içerisinde yok hocam ne yapmalıyım?

  • MeTRoPoL

   yukarıda user.xml diye bir dosyadan hiç söz etmedim o nerden çıktı 🙂 Pokemon GO ForceBot.exe.config dosyasından yapacaksınız ayarları yazdıklarımı okursan yaparsın.

 5. Merhaba Prog için çok teşekkür ediyorum.
  Gayet sağlıklı çalışıyor. Birtek sorum olacak transfer işlemini neye göre yapıyor cp daha düşük olanı tutup yüksek olanı satıyor. Bunun bir ayarı varmı nereden yapiyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Pokemon GO Bot Yeni ve Sorunsuz 09.08.2016 indir

Merhaba, piyasada bir çok çalışan Pokemon GO Botu mevcut fakat bunlardan en ...