Pokemon GO Bakım Duyurusu

Pokemon GO Bakım Duyurusu 3

Merhaba arkadaşlar, 29 Temmuz 2016 Tarihi, Saat: 00:00’da Pokemon GO Serverlarında sorun yaşayanların sayısı gittikçe artıyor. Oyuna girememe problemi, oyundan atma problemi hatta Hile Botlarının şuanda sağlıklı çalışmadığı haberleri görülüyor. Yukarıda aldığım hata, diğer kişilerin karşılaştığı hataların bazıları alt kısma resim olarak ekledim. Bu hatalar Pokemon GO Hile Botunun versiyonuna ve yazılımlarına göre farklılık göstermektedir ileride hileleri kullanıp kullanamıyacağımız henüz belli değil;

Pokemon GO Bakım Duyurusu 1 Pokemon GO Bakım Duyurusu 1 Pokemon GO Bakım Duyurusu 2

Endişe duyacak birşey yok, sunucuların yoğunluğundan kaynaklanan yada sunucuda bakım olduğundan bu tür hatalar alırsınız, Hile şuan için aktif olarak çalışıyor Fixlendiğinde tekrar duyuru yapacağım. Daha fazla Pokemon GO Hilesi için sürekli olarak güncellenen sitemizi takip edin. Hoşçakalın.

3 yorum

  1. ben kullandım mukemeel efsane işe yarıyor. fakat ! bunu kullandığımdan beri oyunda pokemon avlayamıyorsun gym de savaşamıyorsun poketop bile toplayamıyorsun sadece yürüyor bot topluyor ama senin toplamana izin vermiyor. sildim yükledim kapattım 100 yöntem denedim oyun hala aynı bi bok yapamıyorum. eger düzeltilme ihtimali varsa müthiş yoksa salakça pokemon doluyor ve bişeye yaramıyor.

    • MeTRoPoL

      Bot hakkında hiç bir bilginin olmadığı belli. istediğin herşeyi config üzerinden ayarlayabiliyorsun ayrıca pokemonlar dolmuyor en yüksek CP’ler kalıyor. Stardust kasıyorsun level kasıyorsun Potların ve Poketopların hiç bitmiyor fazlalık eşyalar siliniyor. Gym savaşlarına dilersen otomatik olarak girebilirsin bunun için farklı bir bot mevcut araştırırsan sorularına yanıt bile bulabilirsin.

      • Benim bot tada pokestoplari toplamiyor neden yapar acaba bilgin var mi ? Geziyor ama pokestoplari da gosteriyoe herhamgi bi exp yada item gelmiyo.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Pokemon GO Bot Yeni ve Sorunsuz 09.08.2016 indir

Merhaba, piyasada bir çok çalışan Pokemon GO Botu mevcut fakat bunlardan en ...