Ninja suikastçı Çılgın Dağcı v2.9 Hileli Apk 2016 indir

Ninja suikastçı Çılgın Dağcı v2.9 Hileli Apk 2016 indir

Ninja suikastçı Çılgın Dağcı v2.9 Apk Mod 1

Ninja olarak oynamak, büyük bir ninja efsane haline Büyük kaleleri üstüne tırmanmak ve ninja suikastçının savaşçı samuray kılıcı ile kötülükleri aşağı eğik, efendin Kung-fu yetenekleri ile şeytan patronları aşağılamak için savaşır ile ilgili Ninja Assassin Çılgın Dağcı hepsi dönem Japon tetikçi infiltrasyon düşman topraklarına, samuray kılıcı ile düşmanları ceberrut start askeri askerler ve paralı hiddetli ninja mücadele ile bu ninja oyunlarda düşmanları assassin, kılıç bıçak altına fetal kuvvetli hepsini öldür.

Öldürücü silah, samuray kılıcı, shuriken ve Google android oyun deposu artık bu heyecan verici oyunda epik intikam tüm kötü dişli kaçınarak vakit yok, Ninja oyunları oynamak için eğlenceli ve bu büyük tırmanma oyun da. Sen büyük bir ninja koşucu olmak ve doğrayın ninja suikastçılar inanç doğrayın Ninja Assassin Crazy Climber bulabilirsiniz. Yeşil ninja onun düşmanı, en iyi mücadele ve ninja yemek severim meyve almak için arayan çalıların kurbağa gizleme gibi. Tırmanma oyunu oynamak için çok eğlenceli ve bu oyunda bir ninja olabildiğince hızlı olarak çalışacak gerekir. Yalnızca kurbağa yeşil ninja gibi Ninja Assassin Çılgın Dağcı gizlemek için kabiliyeti vardır. Yalnızca ninja pirzola meyve ninja yemeyi seviyor verelim. Ninja run rastgele ninja pirzola olmadan sona olmaz ve bir ninja efsane haline sürece ninja kahraman haline olmaz. Bir ninja run assassins inanç bitirin ve büyük bir ninja kahraman haline gelir.

Düşmanlar bir casus gibi saklı sızma maharetleri ile ilgili habersiz, sen eğitimli ninja suikastçı ve bu ninja kavga et oyununda bir ninja kahraman haline gelecektir. Senin gizli tekniklerle yeşil ninja gizlice. , Iple duvara tırmanmak arkadan çatılarına saldırı düşman atlar. Mücadelesi düşman Ninja Assassin Çılgın Dağcı mücadele mücadele için bir ninja kahraman haline gelir. Heyecan verici ve aksiyon paketi oyun ile şiddetli bir aksiyon oyunu Ninja Assassin Crazy Climber indirin.

Bu oyun sayısız ölümcül silahlar ve nadir zırh seti ile karakter donatmak sağlar ve gerçeğe yakın animasyon Martial Arts tekniklerinin düzinelerce özellikleri! , Düşmanlarına Crush iblis patronları aşağılamak ve Gölgeler Kapısı kapatmak için bir olmak. Şayet, tekme, yumruk atlama ve zafer için yol çizgi için gerekenlere sahip misiniz? Bulmak için yalnızca bir yolu var.


:::::::::: Doruklar :::::::::::
* Bu Google Play’de netlikle ÜCRETSİZ!
* 3D Etraf ve HD Graphics hissediyorum yaşayın.
* Büyük Oyun Oyna ve kontroller.
* Çılgın tırmanma tecrübesinin keyfini çıkarın.
* Canlandırıcı arka tasarı müziği ve ses efektleri.
* Tüm sekmelerin ve yukarıda 2.2 ve üzeri android mobil aletler ile uyumludur.

:::::::::: Özellikler: ::::::::::
* Çeşitli şaşırtıcı düzeyleri
* Tırmanma ve kavga et maharetleri için 5 şehir düzeylerini Zorlu
* Alanda serbest dolaşım keyfini
* En iyi tecrübe için gerçek fizik ile Gerçekçi grafikler
* Akılalmaz arka tasarı sesi oyun tecrübenizi geliştirmek için

Oyunu indir ve Keyfini Çıkar.

Ninja suikastçı Çılgın Dağcı v2.9 Hileli Apk 2016 indir 1 Ninja suikastçı Çılgın Dağcı v2.9 Hileli Apk 2016 indir 2 Ninja suikastçı Çılgın Dağcı v2.9 Hileli Apk 2016 indir 3 Ninja suikastçı Çılgın Dağcı v2.9 Hileli Apk 2016 indir 4

MediaFire Download:

Ninja suikastçı Çılgın Dağcı v2.9 Hileli Apk 2016 indir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Asylum (Horror game) v1.2.2 Hileli Mod Apk indir

Kapalı koğuştan iyileşen çocuğun, ‘Uzur’ yıkılmış hastanede katledilen bir hastalığa yakalanması hayalini ...