My Talking Tom Apk v3.9.3.143 Hileli Apk Mod indir


My Talking Tom Apk v3.9.3.143 Hileli Mod
Android’in yayınlanan en popüler uygulamasından Talking Tom uygulaması. Yeni kıyafetlerle, bu keyifli oyunları ve aktiviteleri kaçırmayın. Kedinize söylemek istediğiniz sesleri dinliyorsunuz, yükledikten sonra cihazınıza son derece sempatik bir şekilde tekrarladı. Sınırsız ücretli APK MODU ile şimdi indirin. İyi eğlenceler
135 ülkede 1 numaralı oyun uygulamasını keşfedin! Kendi bebek kedinizi al ve onun yetişkin bir kediye büyümesine yardımcı ol. Sanal evcil hayvanlarınıza iyi bak, ona isim ver ve onu besleyerek, büyüdükçe onunla büyüterek ve besleyerek onu günlük yaşamın bir parçası haline getir.
Onu istediğiniz gibi giyin ve çok çeşitli kürk renkleri ve diğer aksesuarlar arasından seçim yapın. Evini dekore edin ve diğerlerinin Talking Tom evlerinizi nasıl süslediklerini kontrol edin. Tom’unuzla oyun oynayın ve günlük hayatınızın bir parçası haline gelene kadar seyretin.
ÖZELLİKLER:
– 10’dan fazla mini oyun oynayın: Happy Connect, Kabarcık Vurucu, Planet Hop ve daha fazlası! Altın paralar kazanın ve eğlenin!
– Kendi Tomunuzu besleyin: Oyunlarınızı onunla yapın, en sevdiği yiyecekleri besleyin, yatın.
– Arkadaşlarınızı ve diğer oyuncularınızı ziyaret edin ‘Talking Toms: Dairelere göz atın ve diğer Tom’lara bakın, hazine sandığı bulup para kazanın!
– Hayat dolu duyguların tadını çıkarın: Tom mutlu, acıkmış, uykulu, sıkılmış olabilir … onun duyguları onunla nasıl oynadığınıza göre değişir.
– Yaratıcılığınızı açığa çıkarın: 1000’lü kürk, giyecek ve mobilya kombinasyonlarından birini seçerek kendi Tom’unuzu yaratın.
– İlerleme halindeyken ödülleri alın: Tom’un 9 farklı aşamadan ve 999 seviyeden büyümesine yardımcı olun, siz gittikçe yeni öğelerin ve madalyonların kilidini açın!
– Tom ile etkileşim kurun: Konuşma ve Tom yine de söylediğin her şeyi tekrarlar. Poke, inme ve gıdıkla ona nasıl tepki verdiğini izle.Bu uygulama PRIVO sertifikalıdır. PRIVO güvenli liman mühürü, Çocuğunuzun kişisel bilgilerini korumak için Outfit7’nin COPPA’ya uygun gizlilik uygulamaları oluşturduğunu gösterir. Uygulamalarımız küçük yaştaki çocukların bilgi paylaşmalarına izin vermiyor.

Bu uygulama aşağıdakileri içermektedir:
– Kıyafet7’nin ürünlerinin tanıtımını yapma ve içeriğe dayalı reklamcılık
– Müşterileri web sitelerimize ve diğer Outfit7 uygulamalarıyla yönlendiren bağlantılar
– Kullanıcıları uygulamayı tekrar oynamaya teşvik etmek için içeriğin kişiselleştirilmesi
– Sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızla bağlantı kurma imkanı
– Sizinle Outfit7’in canlandırdığı karakterlerin videolarını izlemek Tüp entegrasyonu
– Uygulama içi satın alma seçenekleri
– Öğeler, oynatıcı tarafından ulaşılan mevcut seviyeye bağlı olarak sanal para birimi cinsinden farklı fiyatlara uygundur
– Gerçek para kullanarak uygulama içi satın alma yapmadan uygulamanın tüm işlevlerine erişmek için alternatif seçenekler.

Oyun Adı: My Talking Tom
Kategori: M-Android Hileleri
Oyun Tipi: Günlük Macera
Yayınlanma Tarihi: 2016
Oyun Dili: English
Boyut: 61.50 MB
Geliştirici Firma: Outfit7
Dosya Tipi: .apk

Metin2Force indirme Linkleri

Metin2Force Turbobit Download Metin2Force UsersCloud Download

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Asylum (Horror game) v1.2.2 Hileli Mod Apk indir

Kapalı koğuştan iyileşen çocuğun, ‘Uzur’ yıkılmış hastanede katledilen bir hastalığa yakalanması hayalini ...