My Selfie Story: Episode 6 v1.3.0 Sınırsız Para Hilesi indir

My Selfie Story: Episode 6 v1.3.0 Mod Apk Money

Pahalı restoranı seven, kamera yanıp sönen, arabada yarışan, şaşırtıcı şehirlerde kendini öldüren ve çizgiyi kesen genç bir kız hakkında hikaye Sophie. En iyi arkadaşı Tom, Angela, Kim olmadan her zaman fotoğraflarını yorumluyor ve durmadan konuşurken yaşayamıyor. Ama derinlerde Instagram’da ünlü olmak ve milyarder olmak rüya görür. InstaSize, Flipagram, VSCO ve benzeri pek çok fotoğraf editörü ve uygulaması indirdi: Sophie takipçileri Instagram için geri adım atmadan hızlı bir şekilde almak istiyor. Ancak yalnızca dileklerinin gerçek olmasına yardımcı olabilirsiniz! Sonradan “şeker sever” (kabarcıklar) kadar pop, daha sonra doğru Sophie’nin yeni seksi selfie fotoğrafları ile ödüllendirilmek için daha fazla takipçiyi kazan, doğru çizgiyi seç!

Benim Selfie Öyküsü oyunu: Bölüm
Basit ama bağımlılık yaratan bir oyun! Çeşitli “şeker benzeri” (kabarcıklar) taraklarını elinizden geldiğince hızlı veya mümkün olduğunca çabuk toplayın ve çökertin; Yeni kayıtlar tutun – Instagram’da Sophie’nin ünlü olabilmesi için elinden gelen her şeyi yapın!
Etkileyici grafikler! Juicy hi-definition resimler hikaye için mükemmel bir ruh haline getirecek; Oyundaki her selfiğin kilidini açar mısın?
Her “şeker” için savaşın! Arkadaşlarınızla rekabet edin, daha az şanslı yardım edin ve en iyi anlarınızı Twitter, Instagram, VK ve Facebook takipçileriniz ve arkadaşlarınızla paylaşın!
Asla bitmeyecek bir hikaye! Oyun 77 seviyeye sahip – ve sadece bir başlangıç. Yakında izlenecek öykü için bizi takip edin!

Bölüm 1: Bir Instagram Star olmak istersiniz!
Bölüm 2: Mutlu yıllar, Sophie
Bölüm 3: Mutlu Noeller
Bölüm 4: Euro Turu
Bölüm 5: Hafta Sonu
Bölüm 6: Retro Stil

Oyunun sonraki bölümleri çok yakında gelecek:

Sophie retro tarzdan delirmiş ve retro elbiselerle çekilmiş fotoğrafa sahip.
Bölüm 7: Sağlıklı Yaşam
Spor salonu ve sağlıklı beslenme Sophie hayatının çok önemli bir parçasıdır
8. Bölüm: Las Vegas
Sophie, Las Vegas’ta casino oyunları oynarken vakit çoğu zaman – bir jackpottu vurmaya çalışan slot makineleri ve poker

Bize yazın, Sophie için bir sonraki hikayenizi seçin ya da kendi hikayenizi yaratın. Herhangi bir geri besleme memnuniyet duyarız!

Metin2Force indirme Linkleri
Metin2Force Turbobit Download Metin2Force UsersCloud Download

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Asylum (Horror game) v1.2.2 Hileli Mod Apk indir

Kapalı koğuştan iyileşen çocuğun, ‘Uzur’ yıkılmış hastanede katledilen bir hastalığa yakalanması hayalini ...