Minecraft Wands for Creative Modu indir

Minecraft Wands for Creative Modu indir

Bu mod özellikle yaratıcı biçimde kullanım için bir kaç değneklerini ekler. Onlar yapıları otomatik oluşturmak ya da sadece zemin veya duvar sağ tıklayarak yerleştirilmek üzere kazılar olacaktır. Hatta doğru ayarları getirmek için hava tıklayarak çoğu özelleştirebilirsiniz.

TowerSettings

kule değnek, seçtiğiniz özellikleri dayalı bir kule oluşturur, örneğin. Tercih ve hatta iç merdiven, zemin ve meşaleler ile doldurulması olabilir gibi bu kadar uzun ya da kısa olabilir.

towerfull

TowerINT

hızlı bir şekilde duvarları ile yuva tüneller oluşturabilir. onlar oluşturulan olarak bile otomatik payandaları üretebilir.

Tunnel

Ve hatta daha iyi derin aşağı yeraltı kazar ve aşağı yürümek için merdiven bir dizi oluşturur Mine Shaft değnek .

MineShaft

Sonunda oda oyulmuştur ile o zaman bu mod bir ya bireysel duvarlar veya çok daha büyük bir kapı bölümüne üreterek oluşturabilirsiniz gidiş iyi bir kale almak istiyorsanız. Mix ve nihai kale inşa etmek ayarlarıyla eşleşecek.

CastleSettings

Castle

Bu mod yaşıyorsanız özellikle gidiş yapıları almak için harika bir yoldur duvarcı bloğu. otomatik oluşturulmuş bir yapı ile bir şey başlatmak ve kolaylığı ile yeni bir dünya kurmak! Hatta gemi inşa edebilirsiniz!

Ship

Download:

Minecraft Wands for Creative Modu indir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Minecraft Hileleri Ağaç Kesme Modu indir

Minecraft Hileleri Ağaç Kesme Modu indir Minecraft için Tree Chopper Mod Ağaç ...