Minecraft Mini Bosses Mod Yeni indir

Minecraft Mini Bosses Mod Yeni indir

Mini Patronlar mod çok daha zor şeyleri yapmak için oyuna yeni çetelerin ekler. Bu süper hasar önemli miktarda uğraşmak ve öldürmek için çok zor olan çok yüklü çetelerin vardır. Koyu Demir Zırh devreye giriyor. Size gece görüş, hız ve atlama artırır ve yenilenme sağlar.

armor

Demir Zombi zırh tipik bir zombi gibi görünüyor. Ama büyük fark vardır HP miktarıdır ve çok ağır hit ilgilenir. Aynı zamanda süper hızlı koşmak ve hatta senden silah alabilir.

ironzombie

Paletli size sürünüyor ve örümcekler çağırabilir korkunç bir çete olduğunu. sonra onu öldürmek için yönetmek Eğer içeride bazı hediyeler ile düşer bir göğüs için tedavi olacağım. o yüzden bu mod ışıkları ile oynamak için iyi olabilir ölür bile zaman da bazı çok şeytani gürültü yapar.

crawler

chest

Orman Guard yürüyüş ağacı gibi görünüyor ama onun saldırılar önemlidir. Aynı zamanda azar azar beklenmeyen saldırıların herhangi bir sayı olabilir bu yüzden kendisine mest rastgele bir iksir vardır. Bu bir de ölümü üzerine bir göğüs ile bir ağaç çoğaltılır.

forestguard

treechest

Watcher garip bir ve aynı zamanda muhtemelen en dehşet vericidir. Bu zor hareket ama en kısa sürede sizi görür gibi körlüğe ve mide bulantısı neden saldırır. Yani denemek ve süre şaşkın ve neredeyse görmek mümkün bu şeyi mücadele etmek zorundayız. Karanlık demir kask onun gece vizyonu ile büyük bir rol oynar budur.

watcher

Ve diğerleri gibi çok tehlikeli veya korkutucu değil ama bunun yerine nihayet bir sadece çok büyük. birkaç kat daha büyük olması dışında süper Balçık daha küçük kardeşleri ile benzerlik gösterir. Aynı zamanda saldırıları kendi yolumdan size birkaç blok itebilir.

superslime

Download:

Minecraft Mini Bosses Mod Yeni indir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Minecraft Hileleri Ağaç Kesme Modu indir

Minecraft Hileleri Ağaç Kesme Modu indir Minecraft için Tree Chopper Mod Ağaç ...