Metin2Sözlük Beta Serveri-2 Açıldı!

[ad_1]
YMLtr

Uzun süredir siteyle yoğun olarak ilgilenemiyorduk. Bunun nedenlerinden bir kısmı özel ve diğer kısmı iste Metin2Sözlük adına yaptığımız diğer çalışmalar. Bugün; kendi 3 yol savaşı görevimizi denemek ve yazın olası bir pvp sunucu kurmamıza halinde bizimle beraber olacak kitleyi görmek amaçlı amaçlı Metin2Sözlük Beta serverını sizlere sunuyoruz 🙂

Hem diğer yöneticimiz Troypc hem de ben, metin2sozluk, gerçekten uzun uğraşların sonucu olarak gerçek anlamıyla bir beta serverı oluşturmayı başardık.

Teknik Çalışmalarımız:
* Oyuna 1 level başlıyoruz. Ancak yandaki görev ile 89 levela kadar exp alabiliyoruz.
* Oyundaki herşey 0 yangdır. Dönüşümlerin geçme oranı %100′dür ve + basarken eşya istemez, + basma da 0 yangdır.
* Oyundaki gereksiz herşey kaldırılmış, yanda sizi rahatsız edecek hiçbir göreve yer verilmemiştir.

* Oyundaki gereksiz efsunlar da kaldırılmıştır. Sadece en çok tercih edilenlere yer verildiğinden kısa sürede efsunlarınızı getirebilirsiniz.
* İki farklı pack ile düşük kotalı kullanıcılar için de Beta’ya katılma imkanı sağlanmıştır.
* Genişletme packi ile istemci tasarımı geliştirilmiş ve oyun fonksiyonlarının tam olarak çalışması için en uygun hale getirilmiştir.
* 6. beceriler eklenmiştir.
)

Yeni Nesil 3 Yol Savaşı Questimiz
Oyunun şüphesiz en ilgi çekici özelliği tarafımca kodlanmış olan daha savaş ağırlıklı 3 yol savaşıdır. Bu 3 yol savaşı piyasada hali hazırda bulunan 3 yol savaşlarına işlev mantık olarak bazı yönleri ile benzerken bazıları ile tamamen ayrılmaktadır.

Elbette en güzeli oyuna gelip bu özellikleri sizin tatmanızdır. Ama kısaca bahsetmek gerekirse;

– Krallıkların Savaşı

Oyun yetkililerince belirlenen seviye aralığındaki oyuncular yine yetkililerce belirlenen kadar oyuncuyu öldürmelidir. Savaş başladığında duyuru yapılacak ve oyuncular özel 3 yol haritasına ışınlanacaktır.

Karşı krallıktan öldürdüğünüz her oyuncu için hem krallığınız hem de siz 1 skor kazanırsınız.***

– İmparatorluk Kayaları

Her krallığın 4 tanesi kendi bölgelerinde 1 tanesi ile haritanın ortasında yer alan İmparatorluk Kayaları bulunur. Her krallık bu taşları mutlaka korumak zorundadır.

Krallığın skoru kaybettiği her İmparatorluk Kayası için 20 azalacaktır.

 

Oyunun Beta Server olduğunu UNUTMAYALIM!
Oyun genel hatları ile bu şekilde arkadaşlar. Umarım yeterli sayıya ulaşıp gerçek anlamda denemelerde bulunabilir. Ancak son olarak şunu belirteyim;
* Bu bir beta serverıdır yani oyun sürekli yeni güncellemeler için rebootlanabilir veya kapalı kalabilir.
* Tüm karakterleriniz bir sabah banlanmış olabilir. (Sunucuya yanlızca GM’ler tarafından girilip oyun içi düzenlemelerin denetlenmesi için)
* Krallıklar Troypc adlı yöneticimi tarafından otomatik olarak dengelenmiştir. Denemeler sırasında bir bayrağa tekrar yığılma olursa hiçbir anlamı kalmaz. Bu nedenle size gelen karakterinizin bayrağı ile devam ediniz. Çünkü herkes bu şekilde yaparsa herhangi bir yığılma olması mümkün değildir.
* Ve en önemlisi serverda oynayan herkes buraya birinci amacı yardımcı olmak olarak gelmelidir. Bu nedenle bireyler çıkarlara göre davranma, etkinliklere katılmama, diğer oyunculara hakarette bulunma gibi davranışlar tarafımızdan iyi karşılanmayacaktır.

Hemen Aramıza Katılın, sizi 3 yol savaşı arenasında bekliyor olacağız.

Buradan kendilerine başarılar diliyorum gerçekten güzel işlere imza atıyorlar. Metin2Force Ailesi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Metin2 TR ETP (Ejderha Taşı Parçası) HIZLI PARA Nasıl Kasılır?

Merhaba, Arkadaşlar Bu Gün ki Konumuz ETP (Ejderha Taşı Parçası), şimdi anlatıcaklarımı ...