Metin2 Tüm Biyalog Görevleri

Metin2 Tüm Biyalog Görevleri 530 Level Biyalog Görevi: Biyalog Araştırma 1

Görevde İstenelen: 10 Adet Metin2 Tüm Biyalog Görevleri 1Ork Dişi (+sız) ve Metin2 Tüm Biyalog Görevleri 2Jinunggyi nin Ruhtaşı

Görev Ödülü: +10% Hareket Hızı ve Metin2 Tüm Biyalog Görevleri 3Kırmızı Abanoz Sandık (Üzerini sağ Tıkladığınızda Çeşitli İtemler verir)

Görevin Yapılışı: Seungryong Vadisine Gidin, Siyah Orkları kesin Genelde Işınlayıcının orada bulunurlar. 10 Adet +sız Ork Dişi Elde ettikten sonra Biyalog a gidin bazılarını kabul etmeyebilir gidin tekrar düşürün ve biyalog a verin. 10 adet Ork dişini kabul ettikten sonra sizden Jinunggyi nin Ruhtaşını isteyecektir.  Elit Ork, Elit Ork Gözcüsü, Elit Ork Büyücüsü, Elit Ork Savaşçısı slotlarından düşüyor  Jinunggyi nin Ruhtaşını elde ettikten sonra Biyalog a götürün ve göreviniz tamamlanmış olacak.

Metin2 Tüm Biyalog Görevleri 6

40 Level Biyalog Görevi: Biyalog Araştırma 2

Görevde İstenelen: 15 Adet Metin2 Tüm Biyalog Görevleri 7Lanet Kitabı (+sız) ve Metin2 Tüm Biyalog Görevleri 8Tapınağın Ruhtaşı

Görev Ödülü: +5% Saldırı Hızı ve Metin2 Tüm Biyalog Görevleri 9İhtişamlı Abanoz Sandık (Üzerini sağ Tıkladığınızda Çeşitli İtemler verir)

Görevin Yapılışı: Seungryong Vadisine Gidin, Karanlık İşkenceci kesin 15 adet +sız Lanet Kitabı toplayın ve Biyaloga verin muhtemelen bazılarını kabul etmeyecektir daha fazla toplamaya çalışın 15 Adet Lanet Kitabını kabul ettikten sonra sizden Tapınağın Ruhtaşını isteyecektir. Tapınağa girin ve Kibirli Karanlık Fanatik, Kibirli Karanlık Savaşçı, Kibirli Karanlık Albay,Büyük Haberci, Karanlık Haberci, Karanlık İşkenceci Slotlarını kesin sonrasında bu taşı elde etmiş olacaksınız.


Metin2 Tüm Biyalog Görevleri 13

50 Level Biyalog Görevi: Biyalog Araştırma 3

Görevde İstenelen: 15 Adet Metin2 Tüm Biyalog Görevleri 10Şeytan Hatırası (+sız) ve Metin2 Tüm Biyalog Görevleri 11Sagynin Ruhtaşı

Görev Ödülü: +60 Savunma ve Metin2 Tüm Biyalog Görevleri 12Sarı Abanoz Sandık (Üzerini sağ Tıkladığınızda Çeşitli İtemler verir)

Görevin Yapılışı: Seungryong Vadisindeki Tapınağa Girin En Üst Katında Şeytan Kulesi Bulunur, Şeytan Kulesi Bekçisine gidin ve içeri giriş yapın içerisinde Şeytan Okçu, Şeytan Askeri kesin 15 Adet Şeytan Hatırası topladıktan sonra Biyalog a dönün ve görevi tamamlayın, sonrasında sizden Sagynin Ruhtaşını isteyecektir. Şeytan Okçu, Şeytan Mızrakçısı, Şeytan Askeri, Şeytan Şamanı keserek bu taşı elde edebilirsiniz.

Metin2 Tüm Biyalog Görevleri 1760 Level Biyalog Görevi: Biyalog Araştırma 4

Görevde İstenelen: 20 Adet Metin2 Tüm Biyalog Görevleri 14Buz Topu (+sız) ve Metin2 Tüm Biyalog Görevleri 15Aurtumryunun Ruhtaşı

Görev Ödülü: +50 Saldırı Değeri ve Metin2 Tüm Biyalog Görevleri 16Parlak Yeşil Abanoz Sandık (Üzerini sağ Tıkladığınızda Çeşitli İtemler verir)

Görevin Yapılışı: Sohan Dağına gidin Buz Golemi ve Yeraltı Buz Golemi kesin 20 Adet Buz Topu toplayın ve Biyaloga götürün görev sonunda sizden Aurtumryunun Ruhtaşı isteyecektir, Buz Aslanı, Buz Golemi, Buz Adam slotlarını keserek bu taşı elde edebilirsiniz.

Geriye Kalan Biyalog Görevleri En Kısa Zaman Sonra Eklenecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Metin2 TR ETP (Ejderha Taşı Parçası) HIZLI PARA Nasıl Kasılır?

Merhaba, Arkadaşlar Bu Gün ki Konumuz ETP (Ejderha Taşı Parçası), şimdi anlatıcaklarımı ...