Metin2 TR Steam M2Bob Level Bot Hilesi 2017 indir

M2bob-Versiyon-v5.4

M2bob ücretsiz sürümü kullanmanızı tavsiye ederim, çok başarılı ve gelişmiş bir bottur. Ücretsiz sürüm olmasının yanı sıra işimize yarayacak bir çok özellik mevcut fakat bazı özellikleri Premium hesabıma geçerek kullanabiliyoruz mesela buffbot pazar kurma botu ve benzeri özellikler. Bizim asıl işimize yarayacak özellikler ücretsiz olarak sunulmuş durumda tam otomatik kasma balık tutma wallhack ve dahası genellikle tercih ettiğim botlardan biridir gayet başarılıdır Metin2 TR serverlarında şuanda aktif olarak çalışmaktadır. Sizlere bu botu nasıl indireceğiniz ve kurulumu hakkında bilgiler vereceğim. Adımları takip ederseniz eminim sorun yaşamayacaksınız. Zaten botun Dili türkçedir aslında tercihinize kalmış:) adımları takip edin.

Hile adı: M2Bob
Durum:
Güncel, Çalışıyor
Sürüm: M2Bob 8.7.2
Tarih: 16.12.2017
Çalıştığı Serverler: Metin2 TR, Metin2 PVP

BUNU OKU: M2bob Hilesini indirdiğiniz Zaman Öncelikle M2Bob – Patcher.exeyi Çalıştırarak Güncellemeniz Gerekmektedir. Tüm gerekli Patchler indirilmiş ve Program Güncellenmiş olacaktır. Ardından Hileyi Sorunsuz Olarak Kullanabiliyor Olacaksınız.
Aksi Halde eski sürüm kullanıyor olacaksınız ve buda çeşitli hatalara neden olacaktır.

Hilenin Çalışmadığına dair Mailler aldığım için Bunu yazmak istedim, Gerekli anlatımları yapmama rağmen okumuyorsunuz. Üstteki Yazıyı Lütfen Okuyun Gereksiz Hiç bir şekilde bilgi paylaşmıyorum ve denemediğim çalışmayan hiç bir şeyi burada paylaşmıyorum. Lütfen Paylaştığım konuları baştan sona kadar okuyup uygulayın. Eğer yapamıyorsanız Gelin Benden destek isteyin,
Ama çalışmıyor demeyin Yapamıyorum deyin.

Metin2 Steam de de sorunsuz olarak kullanabilirsiniz Dosyaları Masaüstüne çıkartın ve çalıştırın yapmanız gereken C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Metin2 yolunu belirtin ve metin2client.bin dosyasını seçin.  Size Adfly linki verecektir güncel M2Bob_Free_Version_File.bob dosyasını indirin ve M2bob un bulunduğu klasörün içine atın önceki ile değiştirin sorunsuz olarak çalışacaktır. 100Mb olması sizi korkutmasın sorunsuz olarak çalışacaktır.

Öncelikle sizlere aşağıda vermiş olduğum linklerden en güncel sürümü indirin.
http://m2bob.net/ sitesine giriş yapın ve yukarıda üye ol kısmından üye olun.

M2Bob – Version 8.7.2.rar içerisindeki patcheri Yeni bir Klasör oluşturup içerisine atın ve ardından
M2Bob – Patcher.exe‘yi çalıştırın. Tüm patchler yüklendiğinde M2Bob.exe‘yi çalıştırın. Üyelik bilgilerinizi yazıp Programa giriş yapın. Ardından karşınıza bu şekilde bir ekran gelecek.

M2bob Detaylı Anlatım:

M2Bob Ücretsiz Sürüm Güncel Metin2 TR Hilesi indir 1

Bu şekilde bir ekran gelecek ve sizi adfly sitesine yönlendirecek, bir kaç saniye bekledikten sonra Reklamı Geç Butonuna Tıklayın.

M2Bob Ücretsiz Sürüm Güncel Metin2 TR Hilesi indir 2

Reklamı Geç dediğimizde karşımıza çıkması gereken ekran aşağıda belirttiğim gibidir.

M2Bob Ücretsiz Sürüm Güncel Metin2 TR Hilesi indir 3

Dosyayı Download ettikten sonra M2bob için oluşturduğumuz klasörün içerine atıyoruz.

M2Bob Ücretsiz Sürüm Güncel Metin2 TR Hilesi indir 4

M2Bob Ücretsiz Sürüm Güncel Metin2 TR Hilesi indir 5

Play Simgesini tıklayın, Metin2 açılacaktır ardından ID ve Şifrenizi yazın bot karşımıza ekranda olduğu gibi gelecektir. Aklınıza takılan sorular için yorum kısmına yazı yazarak yardım isteyebilirsiniz.

NOT: Eğer Metin2 Açıldığında Otomatik Olarak Kapanıyorsa Metin2 TR Serverlarına Güncelleme Gelmiş Demektir, Bu Durumda Yapmanız Gereken M2Bob – Patcher.exe Uygulamasını tıklayın ve Güncellemeleri yapın Oyun sonrasında sorunsuz olarak tekrar çalışır hale gelecektir.

NOT: İki günde bir sizden yeni bir dosya indirmenizi isteyecektir M2Bob_Free_Version_File.bob dosyası. Programın algoritması değiştiğinden 2 günde bir adfly dan yeni dosyayı indirin ve kurulu olduğu dizine atın ücretsiz olarak kullanmaya devam edebileceksiniz.

Metin2Force indirme Linkleri
Metin2Force Turbobit Download Metin2Force UsersCloud Download

8 yorum

 1. ya hacı şimdi küçük bir dosya için her 100 mb indirmeye değmez gibi gelıyor hem neden 100 mb ? o kadar hile kullandım ama bu kadar fazal mb olduğunu görmedim hepsi en fazla 5-10 mb arasındaydı

  • Admin

   M2bob_Free.bob dosyası içinde olduğundan bukadar boyutu yüksek. indirip indirmemek tabiki senin seçimin anlatım mevcut sorun yaşayacağını sanmıyorum.

 2. kardeş açılmıyor ya

 3. kardeşim indirme linki hangisi güvenli ?

  • Admin

   Dilediğinden indirebilirsin, senin tercihine kalmış. Fakat çıkan reklamlarda fake indirme linklerini tıklama, detaylı olarak dosyaların nasıl indirebileceğinizi yazmıştım isterseniz yazılarımı okuyabilirsiniz. En altta bulunan turbobitten dosya nasıl indirilir seçeneklerine bakabilirsiniz.

 4. Adfly Linki İlk indirmede Verdi 4 gün kullandım Şimdi Kullanamıyorum.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Metin2 Hile WOM Shrio3 Multihack 7x Damage Hack indir

Merhaba, World of Multihack 4.0 versiyonunu yayınlıyorum, hilenin boyutu yüksek olsada denemeye değer ...