Metin2 TR ETP (Ejderha Taşı Parçası) HIZLI PARA Nasıl Kasılır?

Merhaba, Arkadaşlar Bu Gün ki Konumuz ETP (Ejderha Taşı Parçası), şimdi anlatıcaklarımı dikkatle okuyun ve söyleyeceğim adımları teker teker Uygulayın !!
Öncelikle Hilemiz Metin2Mod 7x Exp Bot ile 1 Tane 30 Level Hesap Kasıyoruz,

Daha Sonra İse Bu kastığımız 30 Level Hesap ile (Savaşçı,Ninja,Sura,Lycan,Şaman) Fark Etmez Simyacıya Gidip ETP Görevimizi Alın, ve Daha Sonra ETP Düşürmek İçin Herhangi Bir Bölgeye Örneğin; 2.Köy,Vadi Ve Örümcek Zindanı Hesabınızın Sağlamlıgına Gore Bir Bölgeye gidin Sonra Hilemiz İle ETP Düşürmeye Başlıyoruz.

Etp 10 Adet Olunca Envantere Daha Kabul Etmediği İçin Yanımızı 1 Level Her Hangi Bir Karakter Almamız Şarttır. Bu Katığımız 10 Adet ETP’yi 1 Level Olan Karakterimize Aktarıyoruz Bu Sayede Envanterimizden 10 Adet ETP Eksilmiş Oluyor Ve Yeniden ETP Düşmeye Başlıyor,

Bunu 1 Level Hesabımızın Envanteri Dolana Kadar Tekrarlıyoruz Ve Pat… İşte 2 Envanter ETP Peki Bu ETP’leri Ne Yapacağız Diye Soran Arkadaşlara Sesleniyorum Bu Etp’lerin Tanesi Serverinize Göre Değişmekte Örneğin; 100k 200k Civarıdir Günde 2 Envanter Kastıgımızı Düşünürsek Baya Bi Para Yapmış Olursunuz Ve Bu ETP’ler Kolayca Satıla Bilir eeee Peki Bu ETP’ler İle Ne Yapılıyor?

Simyacıdan Bu ETP’Leri Coins’e Dönüştürüp 3 Günde 3 Tane Coins Alabilir Ve 1 Coins 10 ETP ‘ye Denk Gelmektedir 1 Günde Kastığınız 2anvanter ETP’nin 30 Tanesini Kendinize Ayırıp (Servere Göre Değişmekte Olan ) Baya Bir Para Kasabilirsiniz Örneğin; 10m,15m,20m Civarı Buraya Kadar Okuduysan Teşekkür Ediyorum Ve Bu Yazının Cok Açıklayıcı Olduğunu Düşünüyorum İyi Oyunlar Ve İyi Para Kasmacalar 🙂

Yazıyı Gönderen: Emre Tahirler & Mustafa Şengül

Umarım bu yazı bir çok metin2 kullanıcısının işine yaracak ve daha hızlı bir şekilde para kasabilecekler. Emre arkadaşımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz ve diğer yazılarını bizimle paylaşmasını bekliyoruz, eğer sizlerde bize bu şekilde faydalı yazılar göndermek isterseniz. Facebook, Iletişim yada Sohbet kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Metin2 GameGuard Hatası Çözüm GameHack (v6877)

Merhaba, son zamanlarda bir çok Metin2 oyuncusu GameGuard hatası alıyor aslında araştırmalarım ...