Metin2 PVP Root Dosyası Düzenleme 2015 Anlatım

Metin2 PVP Root Dosyası Düzenleme 2015 Anlatım

Root nasıl düzenlenir nasıl açılır nedir gibisoruları merak ediyorsanız doğru konudasınız. Root pack içinde bulunur metin2 pvp serverlerın giriş ipsinden tutun server adına kadar buradan düzenlenir. Mesela bir zırhın hangi modeli çağıracağını bile root içinden .msm uzantılı dosyalardan ayarlayabilirsiniz. Root düzenlemek için ihtiyacaımız olan şeyler .epk uzantıları açan bir program bulmaktır bunalrdan en iyisi eternexusdur. Eternexus işinizi görebilir daha önceki konularımızda eternexus nasıl kullanılır anlatmıştık hatta eternexus pack açma programı bu konuyu incelerseniz resimli olarak anlattığımıza görecekseniz. Konuya girip programı kullanmayı öğrendikten sonra pvp serverınızın pack klasörü içindeki root.epk yı eternexus programı yardımıyla açıyoruz.

rootduzenleme

yukarda gördüğünüz gibi açılacaktır bu dosyaların her birisi pvp serverler sunucunuz için önemlidir.

Mesela locale.py dosyası içinden serverınızın adını düzenleyebilirsiniz. Serverinfo.py dosyası içinden serverınızın ip adresini değieşbilirsiniz en önemliside burası olsa gerek çünkü client bu adres ile karşı taraftaki sunucuya bağlanıp oyunu ekranlarınıza getiriyor. Sunucu taşıdığınızda felan serverin ip adresinimutlaka buradan değişeniz gerekiyor.

Gerekli ayarları yaptıktan sonra metin2 pvp root dosyanızı tekrar kapatabilirsiniz açıp düzenleyip kapattığınızda ayarlamış oluyorsunuz umarım anlamışsınızdır iyi oyunlar dileriz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Metin2 Hileleri Multihack 7x Kasılma Botu 2016

Metin2 Hileleri Multihack 7x Kasılma Botu 2016 Merhaba arkadaslar Metin2 oyununa ait ...