Metin2 Hile PVP Serverlerde Çalışan 7x Pro Damage Hack MultiBot 2017 indir

Merhaba arkadaşlar, soruyordunuz Metin2 PVP Serverlerde çalışan hile yokmu diye, şimdi sizlere test edilmiş ve onaylanmış bir çok pvp serverde çalışan Pro Damage Multihack Hilesini yayınlıyorum. Şahsen kendim test etme imkanı bulamadım fakat denemenize değecek bir hile olduğunu umuyorum. Edindiğim bilgi ve kaynaklara göre Loyein ve DazyShield korumalı serverlerde sorunsuz olarak çalışıyormuş, deneyen arkadaşlardan ricam aşağıdaki yorumlar kısmına olumlu yada olumsuz yorum yapmaları eğer bir yanlışımız varsa bu durumda düzeltmiş oluruz. Metin2 Hileleri ve bir çok hileyi yayınlamaya devam edeceğiz, bizi takip edip desteklediğiniz için herkeze teşekkürler.

Kurulum:
Oynadığınız pvp serverin klasörüne girin ve sitemizden indirmiş olduğunuz dosyanın tamamını klasörün ana dizinine atın, başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur normal bir şekilde oyuna girin hileler otomatik olarak açılacaktır.

Not: Çalıştığına dair video çeken bir arkadaş olursa konuya ekleyebilirim, şimdiden ilgi ve alaka gösteren herkeze teşekkürler.

Metin2Force indirme Linkleri
Metin2Force Turbobit Download Metin2Force UsersCloud Download

5 yorum

  1. ÇALIŞMIYOR

  2. HELAL OLSUN

  3. tkmt2de çalışmıyor

  4. hiçbir serverde çalışmaz hilenin tetiklemesi yok

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Metin2 Hile WOM Shrio3 Multihack 7x Damage Hack indir

Merhaba, World of Multihack 4.0 versiyonunu yayınlıyorum, hilenin boyutu yüksek olsada denemeye değer ...