Metin2 Hile Metin2Mod 7x Multihack Pro Damage 30.11.2017 indir

Metin2Mod güncel sürüm 30.11.2017 tarihinde yayınlandı ve GameGuard hatası alan arkadaşların bu sürümü kullanmalarını tavsiye ediyorum. Daha önceki yayınladığımız hileler hala Fixlenmemiş ve çalışır durumda ve kullanılabilir. Önceki Metin2 Hileleri hakkında detaylı bilgi ve anlatımda bulunmuştuk bu konuda sorun yaşayan arkadaşların önceki konuları tekrar okumalarını tavsiye ediyorum. Metin2Mod Launcher özellikleri sayesinde Banlanma riskiniz minumum seviyeye indirildi, balık botunu kullanan arkadaşlara bir tavsiyem olacak; kesinlikle 4 saatten fazla balık tutmayın sistem loglardan sizin bot kullandığınızı tespit ediyor ve otomatik olarak banlıyor çünkü mantık olarak düşündüğümüzde kimse 7/24 PC başında balık tutamaz bu şekilde hile ile balık tutan oyunculara çözüm bulmayı denemişler 4/5 saatten kesinlikle fazla balık tutmayın. Eğer çarınız gerçekten değerliyse metin2mod multihack botunun tüm ayarlarını düzgün bir şekilde yapın etrafınıza bir oyuncu geldiğinde veya GM geldiğinde otomatik dursun bu özellikler botta mevcut 1 kez bu ayarları yapmanız yeterli olacaktır daha sonra oyuna her girdiğinizde herhangi bir ayar yapmanıza gerek yoktur. Bot %100 olarak türkçe’dir ve çalışır durumdadır.

Güncelleme Yapıldı: 30.11.2017 Tarihinden itibaren sorunsuz çalışmaktadır.

Metin2Mod Genel Hile Özellikleri:

Pro Damage 7x
Multihack Moblock
Speed Hack Attack Speed
Otomatik Balık Botu
Otomatik Kasılma EXP Bot

Metin2Mod Kurulumu:

Öncelikle Metin2Mod Türkçe 30.11.2017.rar dosyasından çıkartın C:\Program Files (x86)\GameforgeLive\Games\TUR_tur\Metin2 Metin2nin kurulu olduğu dizine tüm hile dosyalarını atıyoruz, ardından Metin2Force_Launcher.exe‘yi çalıştırıyoruz. Metin2 Patchler yüklendikten sonra Oyunu Başlat deyip oyuna giriyoruz ve hilemiz oyuna girdiğimizde aktif oluyor.
Yapamayan arkadaşlar için Görsel Anlatım:


Dosyaların Tümünü herhangi bir klasöre Çıkarttık, ve Daha sonra Metin2’nin kurulu olduğu dizine Tümünü Kopyalayıp Yapıştırıyoruz.

Metin2’nin kurulu olduğu dizine tüm dosyaları attık, (C:\Program Files (x86)\GameforgeLive\Games\TUR_tur\Metin2) ve daha sonra Metin2Force_Launcher.exe yi Yönetici olarak çalıştırıyoruz.

Karşımıza çıkan Launcher’in tüm özelliklerini Açıp Başlat Butonuna tıklıyoruz. Anti log, Syserr fix, Damage ve Antiban Yeşil olacak şekilde yanmalıdır ve daha sonra başlatılmalıdır. Sorunsuz olarak hilenin çalıştığını göreceksiniz.

GameGuard Çözümü Detaylı Anlatım:

Metin2 GameGuard Hatası Çözüm GameHack (v6877)

Metin2Force indirme Linkleri
Metin2Force Turbobit Download Metin2Force UsersCloud Download

23 yorum

 1. ustam ben de bu hack bar görünmüyor

  • Admin

   Kurulumu yapamamışsındır. Çalışmama gibi bir ihtimali yok çünkü. İndirdiğin tüm dosyaları metin2 klasörü içine atacaksın daha sonra Metin2Force_Launcher.exe yi çalıştıracaksın Başlat menüsü görünecek oyuna giriş yaptığında sağ alt kısımda hackbar ve diğer tüm özellikler görünecektir. Hala olmuyorsa sende yada bilgisayarında bir problem var demektir.

 2. admin geçerli bir win32 değildir hatası alıyorum launchera basınca çözümü nedir

 3. yeni sürümü indirdigim halde guncelleme uyarısı cıkıyor. linkleri kontrol edermısın?

 4. Kardeşim metin2forcelauncher.exe’ye basıyorum. Uygulama düzgün başlatılamadı diyor

 5. aynen vin 32 hatası veriyo senın verdıgın lindeki dosyayı indirdim ama olmadı aynı

 6. yenidenmı indirelim hileyi kardesm

 7. SELAMUN ALEYKUM USTA DENEMEDIYIM BİŞE YEMEDİYİM BOK KALMADI YARDIM EDERMİSİNİZ SEVİİRİM NE İŞE DÜŞTÜK BARİ SİZ GERİ DÖNÜŞ YAPIN DİYER SAHTEKARLAR GİBİ OLMAYIN

  • Admin

   Aleyküm selam ali, işlerimin yoğunluğundan dolayı çok fazla online olamıyorum kusura bakma biraz geç cevap verdim sanırım sorunun herneyse yardımcı olmak isterim facebook sayfamıza mesaj atarsan yardım etmek isterim.

 8. reis sana alpemix versem yaparmısın hileyi yapamadımda

 9. Admin dedikerini harfiyen yaptım indirdim anti log Syserr fix damage anti ban ları yesil yaptım baslatılıyor diyor ama oyuna başla yazısı 99.0 da kalıyor bi yanlıslıkmı yaptım acaba bi göz atarmısın ?

 10. ya ga ben çıldırcam ya yapmıyom

 11. kamer load hatasını nasıl giderdiniz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Metin2 TR M2kMod 7x DMG Antifly PVP Multihack indir

Merhaba, tüm karakterlerde çalışan 7x multihack ve antifly hilesi güncel sürümü ile ...