LEGION OF CHAOS v1.0.29 (Mod Apk) indir

LEGION OF CHAOS

CHAOS LEGION v1.0.29 Hileli Apk

Fantastik ve büyülü unsurlarla bütünleşen bir addicting Strateji Oyunudur. Doldurduğunuz resimler ve epik motor teknolojisi ile klasik karakterleri ve hikayeyi mükemmel şekilde üretmiştir. Bol miktarda kahraman yaratma, çeşitli taktik düzenleme, yenilik haritası keşfi, klasik PVP yarışması ve özgürce şehir yapımı, kendi imkanlarınız burada etkinleştirilecek!

Oyun Özellikleri:

★ KİŞİLERİNİZİ FREZELE ÖZELLEŞTİRİN ★

Seviye yükseltme, teşvik etme, gelişme vb. Gibi çeşitlendirilmiş oluşturma modlarına sahip benzersiz kahramanlar sıradan bir askerin mükemmel bir kahramana dönüşmesini sağlar!

★ VARLI TACTICS KURULUM ★

Her kahramanın, saldırı, savunma ve teknik yeteneği gibi özellikleriyle çalışan özel becerileri vardır. Yüzlerce çeşit hizalama şekli sayesinde, güç ve bilgeliğin mükemmel birleşimi konusunda olağanüstü bir deneyime sahip olursunuz.

★ BİLİNMEYEN ALANLAR KEŞFEDİN ★

Mitleri canavarlara karşı meydan okumak, mayalara hakim olmak, hazineleri ortaya çıkarmak için tüm dünyayı özgürce keşfedin … Neyin önünde beklediğini bilemezsiniz!

★ REKABETÇE PVP MATCH ★

Arenada üstlerini rekabet etmek için özel ekibinizi oluşturun. Zafer zaferini kucaklamak için, bileşenlerin zayıf noktalarını belirlemek, oluşumlarını göz ardı etmek için mükemmel komuta etme yeteneğinizi yapın!

★ BÖLGENİZİ OLUŞTURUN VE YÜKSELTİN ★

Topraklarınızda, binaları özel rollerle yapılandırın ve yükseltin, aynı zamanda rollerini kendi stratejinize göre oynayın. Kendi krallığını kurmaktan keyif alın!

LEGION OF CHAOS
LEGION OF CHAOS
LEGION OF CHAOS
LEGION OF CHAOS

 Özellikler:
Ölümsüzlük
X50 Dame
Her zaman Kazanma

Metin2Force indirme Linkleri
Metin2Force Turbobit Download Metin2Force UsersCloud Download

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Asylum (Horror game) v1.2.2 Hileli Mod Apk indir

Kapalı koğuştan iyileşen çocuğun, ‘Uzur’ yıkılmış hastanede katledilen bir hastalığa yakalanması hayalini ...