Jetpack Joyride v1.9.4 Hileli Apk Mod 2016 indir

Jetpack Joyride v1.9.4 Hileli Apk Mod 2016 indir

Jetpack Joyride v1.9.4 Hileli Apk Mod 2016 indir 1

O bilim zalimler pençesinden tecrübi Jetpack benimsemek saklı bir laboratuvarda için tatili olarak Barry katılın. asansör-off sonra, yalnızca daha yüksek ve daha yüksek puanlar doğru uçarken aşağıya, yağmur kurşun, kabarcıklar, gökkuşağı ve lazerler inmek çıkmak ve serbest ekrana dokunun!

Sen Yasal Araştırma kötü bilim dağılım efsanevi Machine Gun Jetpack ile başlayacağız, fakat her oyun süresince size para kazanmak ve Stash yeni dişli satın almak için para ve eksiksiz görevleri toplamak olacak! En sevdiğiniz jetpack, şık kıyafeti ve öğeleri stok yukarıya sonra tekrar oraya seçin!

tek dokunmatik kontrollerle tüm oynanabilir – hız ve Lil ‘Stomper, Kar Kuş ve Çılgın Freaking Teleporter kullanarak güç, mevcut araçların alıcılar sadece bir seçim bir destek alın.

Hayatta kalmak funky olsun ve Jetpack Joyride kendinizi kaybedersiniz. görmek ve yapmak çok yeterli jetpacks göre dünya ve daha her vakit var! Her vakit olduğu gibi, Barry Steakfries’in sağlayacaktır!

Oyun içeriği:

– Kabiliyeti gerçek para ile isteğe bağlı muhteva satın almak için. Aletinizin ayarlar menüsünde uygulama içi satın alma devre dışı bırakabilirsiniz.
– Halfbrick ürünleri ve emin iş ortakları için tanıtım malzemeleri.
– 13 yaş üstü kullanıcılar için tasarlanmış harici sosyal ağ sitelerine irtibatlar.
– Aletinizin düşünülen web tarayıcısını açabilir internete direk irtibatlar.
Jetpack Joyride v1.9.4 Hileli Apk Mod 2016 indir 1 Jetpack Joyride v1.9.4 Hileli Apk Mod 2016 indir 2 Jetpack Joyride v1.9.4 Hileli Apk Mod 2016 indir 3 Jetpack Joyride v1.9.4 Hileli Apk Mod 2016 indir 4

MediaFire Download:

Jetpack Joyride v1.9.4 Hileli Apk Mod 2016 indir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Asylum (Horror game) v1.2.2 Hileli Mod Apk indir

Kapalı koğuştan iyileşen çocuğun, ‘Uzur’ yıkılmış hastanede katledilen bir hastalığa yakalanması hayalini ...