Guardian Hunter: SuperBrawlRPG v2.0.5.01 Apk Mod

Guardian Hunter: SuperBrawlRPG

Taşınma Eylem süper kavga RPG “Guardian Hunter” açın! Bu CANLI var!

Bellia ve benim ‘Guardians’ bütün canavarları avlayın!
canlı aksiyon macera büyüleyici bekçi ile Bellia keşfetmek!
Süper Brawl katılın ve bir veli avcı haline!

[Oyun Özellikleri]

● onlar kolay ya da hızlı oynamak yapın! Bu L.I.V.E. olduğunu Eylem. Mobil platform video oyunları aksiyon, retro pompalarında hissedin. Zor canavarlar saldırı kalıplarını öğrenmek ve savaşta onları atlatmak için! bir savaşçı olarak diğer eylem Stilleri veya okçu deneyin!

● Kalp! Cuteness Aşırı yük ya da süper güzel! Veliler A.L.I.V.E. vardır çeşitli koruma deneyimi ve güçlü kuvvetlerin farklı yetenekleri hissetmek! Güçlü saldırılar, kullanışlı meraklıları, debufflar yararlı? Seçin ve zevkinize stratejileri birleştirmek! Seçim, benim adam avcılar sizindir.

● Daha hızlı, daha güçlü, daha iyi! Guardian E.V.O.L.U.T.I.O.N.S. 1 veya 3 yıldızlı bekçi pes etmeyin! Onları Evolve! veliler geliştirmek günlük zindan maddi koruyucusu toplamak. Power Up! Charm UP! Guardian yükseltme geliştirmek.

● Sonsuz Dungeons and arenalar! Sonsuz kavgalar Adventure sizin savaşçı ve velisi ile genişletilmiş kavgalar Üyelik 5 Üyelik ALIVE şunlardır:.! 5 PvP güçlerini övünme ve fiyat sonsuz zindan ya da diğer avcılar meydan yenilgi sonsuz düşmanları iddia.

● patron öldürmek, en iyi için çaba! Baskınlar CANLI vardır Bellia bir kitlesel düşman patron görünür? tek bir oyuncu için imkansız olan Patron saldırıları! yenilgi patronlar ürünleri elde etmek için arkadaş yardımıyla olabilir.

● dinlenmek için zaman yok! Çeşitli olaylar CANLI olan

Run günlük Dungeons Evrim malzeme ve gerilla Zindan olayları edinmek için !! yukarı seviyeye daha katılmak için bir şans olay Dungeons! Olayların Bir farklı aralık Guardian Hunter sizi bekliyor.

Guardian Hunter: SuperBrawlRPG
Guardian Hunter: SuperBrawlRPG
Guardian Hunter: SuperBrawlRPG
Guardian Hunter: SuperBrawlRPG
Guardian Hunter: SuperBrawlRPG
Guardian Hunter: SuperBrawlRPG

Metin2Force indirme Linkleri
Metin2Force Turbobit Download Metin2Force UsersCloud Download

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Asylum (Horror game) v1.2.2 Hileli Mod Apk indir

Kapalı koğuştan iyileşen çocuğun, ‘Uzur’ yıkılmış hastanede katledilen bir hastalığa yakalanması hayalini ...