Grow Away v1.0.4 (Sınırsız Para) indir

Grow Away v1.0.4 (Sınırsız Para) indir

Grow Away

Grow Away v1.0.4 (Sınırsız Para) canavarlar çok fazla atık yemek yemek vardır ve şimdi onlar için bir şey sağlıklı açtır – sen! savaşa cesur sebze ekibinizin almak, mülkiyet işgal canavarlar olarak tutmaya çalışın.

size güçlü mancınık sebze ile obur canavar savuşturmak hızlı, yoğun oyun ile bir aksiyon dolu oyun, kötü beslenme için iyi yemek. Bu yemek oluyor ya Dışarıda kadar yemiş!

GÜÇLÜ Çabuk bozulan
, sadece dokunmatik mancınık ile çalıştırılan donanmış, otsu ev canavar avcılık ‘sebze fırtına yeşil sürüsü olarak son savunma hattı vardır. senin mancınık ve çok geç olmadan önce üretmek ve güçlü olan bahçe barikatları düşmanları pulluk beceriyor cesur yeşil farklı türde yerleştirin.

VARIED Sebzeler
sebze Dokuz çeşit açgözlü işgalciler karşılaşırsanız Dışarıda büyümesine yardımcı olmak için vardır. Düşmanlarınızı ağlamaya önlenemez soğan terör yapar, senin muhalefet harika bir kaos yapan cesur domates, kötü beslenen canavar karşı savaşa gitmek için savaş ve diğer pek çok cesur bir bahçe tüm hazır oyalandı olan korkusuz sarımsak gitmek için.

dört SIVI ORTAMLAR size zırhlı tahsisi savunmak için çalışırken
, organik kahramanlar ve mutasyona uğramış canavarlar arasındaki savaş dört farklı dünyalar uzanır. Yeşil Plains, Pest Orman, Chili Dağı ve Yellowstone Ridge tüm saldırı altında alarak, bu nedenle ordu sebze komuta ve bir kez ve tüm mera hayvan saldırganların konur.

Dışarıda büyümek üstün çizgi grafik, sevimli karakterler ve kontrollü heyecan verici dokunmatik ekran, mancınık-vurma oyun ile, tüm aile için eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyun. kötü beslenme iyi gıda aksiyon dolu bayram katılın ve onları yetersiz beslenen canavarlar onlar ya da değil gibi olsun, onların yeşillik yemek yapmak!

Grow Away
Grow Away
Grow Away
Grow Away
Grow Away
Grow Away

İNDİR:

Grow Away v1.0.4 (Sınırsız Para) indir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Asylum (Horror game) v1.2.2 Hileli Mod Apk indir

Kapalı koğuştan iyileşen çocuğun, ‘Uzur’ yıkılmış hastanede katledilen bir hastalığa yakalanması hayalini ...