Fruit Nibblers v1.15.1 Hileli Apk Mod indir

Fruit Nibblers v1.15.1 Hileli Apk Mod indir

Fruit Nibblers

Angry Birds yaratıcıları sevimli karakterler ve taze ve meyveli bulmaca oyun ile eşleşen NEFİS yeni bir oyun geliyor. Nibbler Foto – sadece NEFİS meyve yeme istediğiniz balık arkadaş – tüm lezzetli meyve! Om nom nom!

Tüm eğlence ve oyun değil mi? Yaşasın! Burada Meyve Parti! Eh, adanın sürüngen sakinleri tüm meyve yiyip su parti hayvanları grubumuz hakkında çok mutlu değildir ve hepsi dönüşlerde onları durdurmaya çalışacaktır. Bu size kalmış Nehri ve bu çamurlu Saga cevapsız can sıkıcı kertenkele meyve sabit bir kaynağı tutmak için özel güçler Nibbler “kullanmaktır!

*** Angry Birds *** yaratıcıları
çılgın mizah, güzel bir tasarım stili, eğlenceli ve bağımlılık oyun kendi markası ile Angry Birds nibbler arkasındaki beyin!

kökleşmiş ** * nibbler GÖRÜŞELİM ***
Maç dört, mercan, OctO içinde isim beş veya daha fazla meyve ve nibbler geri kalanı. Bu balıklar bazı hileler kadar onların kolları var. onların özel yetenekleri kullanın daha fazla meyve atıştırma, kertenkele ve engeller çıkış devirmek.

*** eğlenceli ve rahat ***
Nibbler en öğrenmek için süper kolay! sadece üç benzer meyve uyacak ve kemirmek! Bu çok kolay öğrenmek ve oynamak, ama 200’den fazla seviyeleri ile – eklenir ve daha olmak vardır her zaman yeni bir meydan okuma bekliyor

*** dalgaların arasından, ormanda ***
atılmak bir ada atlamalı macera benzersiz ve şaşırtıcı düzeyde çeşitli engelleri gezinmek ve – yeni her zaman

*** arkadaşlarıyla oynarken ***
Get Social ile eklendi! , Liderler Facebook ve arkadaşlarınıza Bağlan meydan ada harita üzerinde kendi ilerleme görmek ve özel hediyeler paylaşın!

*** Bizim Hof getirmek değil istediğiniz ***
Yığınlar Meyve partiyi. Bir kertenkele yanında meyve Eşleştirme o ambalaj göndermek için yeterli, ama zor düşmanları bakmak için akıllı almak zorunda olacak – ve patronu savaşları kertenkelemsi serinin en zorlu karşı meyve eşleştirme becerileri vardır.

Metin2Force indirme Linkleri

Metin2Force Turbobit Download Metin2Force UsersCloud Download

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Asylum (Horror game) v1.2.2 Hileli Mod Apk indir

Kapalı koğuştan iyileşen çocuğun, ‘Uzur’ yıkılmış hastanede katledilen bir hastalığa yakalanması hayalini ...