Frozen Free Fall v4.7.0 Hileli Mod APK indir

Normalde, King gibi oyunlarla Candy Crush’ı, Disney tarafından geliştirilen prodüksiyon şirketi Frozen Free Fall’ı bu tür oyunu görmeye alışkınız; 10 milyon kez indirildi, çok eğlenceliydi. Bildiğiniz gibi oyunu sınırlayabilir, sınırsız APK olabilir ekleyebilirim. Disney’s # 1 bulmaca oyunu, Dondurulmuş Serbest Sonbahar’da 1.000’den fazla heyecan verici düzeyde eğlenin!

Arendelle Krallığı’nda, Disney’s Frozen’den esinlenen epik bir bulmaca macerasına hazır olun! Anna, Elsa, Olaf ve favori karakterlerinizden birçoğunu, yüzlerce buzlu bulmaca ile ÜCRETSİZ slayt ve maç için bir yolculuğa katılın!

Yeni güncellemelerle araziyi keşfettiğinizde daha fazla sezonluk bulmaca ve oyun modu kilidini açın!

FACEBOOK ARKADAŞLARI İLE YOLCULUK – Kalpler Kaçtı? Arkadaşlarınızın daha fazlasını isteyin ve onlara hemen hediye vererek iyilik yapın!

MATCH-3 GAMEPLAYI KAZANIN – Güzel ve renkli buz kristallerinizi 3 veya daha fazla eşleşecek şekilde kaydırın ve eşleşen becerilerinizi zorlu hedeflerle test edin!

ÖNEMLİ KARAKTERLERİNİZİ KİLİDİNİZ – Hikayeyi takip edin ve Olaf, Kristoff, Sven, Hans gibi daha fazla karakterle oyna ve daha fazlasını yapın!

Her bir KARAKTER İÇİN ÖZEL OLARAK TASARLANMIŞ OLAN BENZERSİZ GÜÇ-UPS – Anna’nın meşalesini kullanarak tüm kristalleri yakın veya aynı renkteki kristalleri sihirli bir şekilde ortadan kaldırmak için Elsa’nın buzul gücünü kullanın! Kristaller üzerinden doğruca eğik çizgi çizmek için Hans’ın kılıcını deneyin ve çok daha serin güç-up’ları keşfedebilirsiniz!

GOOGLE CLOUD SUPPORT-Oyun ilerlemenizi Google Cloud aracılığıyla birden çok Android cihazda senkronize edin!

Güzel oyun ipuçları, haberler ve daha fazlası için Facebook.com/DisneyMobileGames adresini ziyaret edin! Ücretsiz Düşme oyunu oynamakta serbesttir ancak bazı oyun içi öğeler ödeme gerektirebilir.

Bu deneyimi indirmeden önce lütfen bu uygulamanın başkalarıyla bağlantı kurmak için sosyal medya bağlantıları, gerçek para harcayan uygulama içi satın alma işlemleri, yeni içerik gibi heyecan verici güncellemeler olduğunda ne zaman sizi bilgilendirmek için bildirimlerin itilmesi ve ayrıca Walt Disney Aile Şirketi ve bazı üçüncü taraflar. Bu uygulamadan cihazınıza içerik yükleyebilir ve kaydedebilirsiniz. Bu uygulama, kişilerinizle kolayca iletişim kurabilmeniz için iletişim bilgilerinize erişir. Bu uygulamadan cihazınıza içerik yükleyebilir ve kaydedebilirsiniz.

Kişisel Gizlilikle ilgili olarak dileklerinize saygı duyuyoruz. Reklamınızın Tanımlayıcısı’nı cihazınızın Gizlilik Ayarları’nda sıfırlayarak kontrol ve seçim yapabilirsiniz.

Video:

Oyun Adı: Frozen Free Fall
Kategori: M-Android Hileleri
Oyun Tipi: Adventure
Yayınlanma Tarihi: 2017
Oyun Dili: English
Boyut: 126.48 MB
Yapımcı Şirket: Disney
Dosya Tipi: .apk

MOD:
1. Sonsuz güç kaynakları
2. Sonsuz yaşamlar
3. Tüm düzey paketlerinin kilidini açın
4. Tüm karakterlerin kilidini açın

Oyun Kurulumu:

com.disney.frozensaga_goo dosyasını Android/Obb içerisine atın sonrasında Frozen Free Fall_4.7.0_Mod.apk yı kurduktan sonra hile sorunsuz olarak çalışacaktır.

Metin2Force indirme Linkleri
Metin2Force Turbobit Download Metin2Force UsersCloud Download

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Asylum (Horror game) v1.2.2 Hileli Mod Apk indir

Kapalı koğuştan iyileşen çocuğun, ‘Uzur’ yıkılmış hastanede katledilen bir hastalığa yakalanması hayalini ...