FIFA Mobile Soccer v3.1.0 Mod Hileli Apk indir

FIFA Mobile Soccer v3.1.0 Mod Hileli Apk indir 1

FIFA Mobile Soccer v3.1.0 Mod Hileli Apk indir Güzel oynamak, yeni FIFA Mobile Soccer’dan daha heyecanlı olmamıştı! Ekibinizi kurun ve yönetin, başa baş oynayın ve günlük olarak güncellenen içerik için geri gelmeye devam edin. İster bir anlayışlı ya da futbol sahasına yeni başlayan FIFA, 100 MB’ın altındaki bir indirime sahip mobil cihazlar için tamamen yeniden tasarlanmış ve inşa edilmiş ve her zamankinden daha büyük ve daha iyi gidiyor.

UYGULANMIŞ EKİPMANIZI YÖNETİN
En sevdiğiniz ekibin yöneticisi olun, toplama ve geliştirme konusundaki yeni bir yaklaşımla. Daha büyük ve daha derin bir takım oluşturun, anında düzenleme ayarları yapın ve her oyundan önce taktiklerinizi hızlıca değiştirin. Doğru hamle yapın ve kulübünüzün her geçen gün daha iyi olmasını bekleyin.

KAZANMAK İSTEME ATTACK
Saldırı Modu ile oyununuza yenilikçi seviyelerde rekabet kazanın. Sansasyonel eşyaları idare ettiğinizde sizi daha fazla şakalaştıran sonsuz heyecanlı maçların tadını çıkarın. Isırık boyutundaki oyunlar ve güncellenmiş kontrollerle ekibinizin gücünü ellerinde tutun.

CANLI ETKİNLİKLE SAKLAYIN
Güncel hikayeler ve eşlemeler temelinde günlük içeriğinizle yılda 365 gün sevdiğiniz oyuna bağlı kalın. Saat başı değişen hızlı, oynanabilir Canlı Etkinlikler’e anında atın ve inanılmaz ödüller, Paketler ve Oyuncu Öğeleri’nde çekim yapın.

BİR LİGE KATILIN, DÜNYAYI TESADÜLEBİLİRSİNİZ
İlk kez, liglere katılın, güçleri birleştirmenizi ve dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınızla ve oyunlarınızla şan ve zafer kazanmanızı sağlayan gerçek bir sosyal deneyim. Liderler arası şampiyonalarda yeteneklerinizi test edin veya skor tablolarına tırmanmak ve rakiplerini yenmek için dünya liglerine karşı yarışın. Ligler, sohbet etme ve hediye gönderme becerisi ile birleşince sizi küresel futbol topluluğunun bir parçası yaparlar.

UNIVERSAL OTANTİK İLE OYNAT
30’dan fazla lig, 650 gerçek takım ve 17.000 gerçek oyuncu, FIFA Mobile’ı oynamak istemeyeceğiniz gerçek bir mobil futbol deneyimi haline getiriyor. En sevdiğiniz yıldızlarla (en üst düzey savunmacılardan saldırganlara, bekçilere kadar) puanlayın ve kendinizi dünyanın sporuna bırakın!

Önemli Tüketici Bilgileri: Bu uygulama, kalıcı bir İnternet bağlantısı gerektirir (ağ ücretleri uygulanabilir). EA’nın Gizlilik ve Çerez Politikası, Hizmet Sözleşmesi ve EULA’nın kabul edilmesini gerektirir. Verileri üçüncü parti analitik teknolojisi aracılığıyla toplar (ayrıntılar için Gizlilik ve Çerez Politikasına bakınız). 13 yaşından büyük bir kitleye yönelik İnternet ve sosyal paylaşım sitelerine doğrudan bağlantılar içerir.

FIFA Mobile Soccer v3.1.0 Mod Hileli Apk indir 6 FIFA Mobile Soccer v3.1.0 Mod Hileli Apk indir 5 FIFA Mobile Soccer v3.1.0 Mod Hileli Apk indir 4 FIFA Mobile Soccer v3.1.0 Mod Hileli Apk indir 3 FIFA Mobile Soccer v3.1.0 Mod Hileli Apk indir 2 FIFA Mobile Soccer v3.1.0 Mod Hileli Apk indir 1

Metin2Force indirme Linkleri
Metin2Force Turbobit Download Metin2Force UsersCloud Download

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Asylum (Horror game) v1.2.2 Hileli Mod Apk indir

Kapalı koğuştan iyileşen çocuğun, ‘Uzur’ yıkılmış hastanede katledilen bir hastalığa yakalanması hayalini ...