Dovogame unveils new browser MMORTS WarFlow

Hongkong-öncelikle dayalı ücretsiz on-line rekreasyon yazar Dovogame üç krallık aralığı boyunca tarihsel Çince dil tarihi geçmişi içinde hazır yepyeni bir tarayıcı öncelikle temel MMORTS WarFlow üzerinde meşgul olmuştur doğruladı.

operasyon uzun süren 12 ay sonra, onun en büyük olan, 2010 yılının en iyi tarayıcı, video oyunlarından biri almıştır, simülasyon brower spor BTO (Kurumsal kralı on-line) ile tanınmış bir örneği aşağıdaki WarFlow tarayıcı spor oyun ve pratik simülatörü.

aynı hikaye 2011 yılında serbest yeni tarayıcı on-line rekreasyon Warflow oluşuyor mu? Buna cevap büyük olasılıkla 2011 yılının bu yeni 12 ay üst kadar bilinmeyen kalacak.

oyun kahramanlar, öğeleri hazırlamak ve dijital savaş içinde savaş onların askeri yol burada Warflow bir metropol-inşa spor, ya da imparatorluk yönetim sporu olarak tarif edilebilir. , Varlıkları yağma farklı şehirleri fetih ve kahramanlar yükselterek, oyuncular mükemmel savaş lordu olarak tepesinde sonunda, son derece etkili almak için bir konumda bulunmaktadır.

WarFlow Dynasty Saga ve Batheo olarak Three Kingdoms On-line respawns meydana gelir.

Güncellemeler: Militia başlıklı birincil WarFlow sunucusu tüm için orada şimdi.

Download

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Prison Block Oyun Tanıtımı

Prison Block Oyun Tanıtımı Boşta Oyunlar Cezaevi Block metin tabanlı tarayıcı oyunu ...