Cthulhu Realms v1.0.358 Apk Mod Unlimited indir

Cthulhu Realms v1.0.358 Apk Mod Unlimited indir

Cthulhu Realms

Cthulhu Realms v1.0.358 APK Mod Yıldız Realms aklını kaybetti! Tanıtımı Cthulhu Realms! Eğer ZANY yeterli oynamak Star Alemlerin çılgın ve creepier kuzeni misin?

indirin ve Cthulhu krallıkları çok çılgın bağımlılık nedenini bulmak için bugün oynuyor! Cthulhu alemlerine ekleyin, her oyuncu deli rakiplerini sürücü veya güverte biterse rakiplerini daha duygusu var çalışır. “Cthulhu Realms ben oynadım diğer birçok güverte bina oyunları çok daha hızlı oynar.” Rulo Crit “Ben zevk ile bu iyi bir zaman ben o üstüne kişilik iki çılgın çığlıkları vermek vardı .

Oyun nasıl oynanır?
her oyuncu küçük bir deste ile oyun içerdekilerin, yarasalar ve römorklar oluşur başlar. güverte beş kart masaya mevcut kartlar bir dizi oluşturmak için; İkiden fazla oyuncu ile oyuncuların her çifti arasındaki mevcut üç haritalardır.

Her turda, elinizde beş kart ile başlar, oyuna cesetleri getirmek için kendi ruh sağlığı artırmak veya diğer azaltmak, güç satın almak için yeni kartlar çağrıştırıyor toplamak için kartları oynamak ve oyundan kartlarını çıkarın. Sen yerlerde bir kez tren gücü olabilir. serinin sonu, tüm elindeki kartları ve oynamış tüm şirket ve eserler alır. tüm aklı kaybederseniz

, oyunun bitti. Hala sağlıklı masada tek iseniz, sen kazandın. güverte biterse ve kim en fazla akılda galibiyet Aksi takdirde, oyun sona erer.

Darwin Kastle oyunu deckbuilding popüler Yıldız Realms tasarımcısı ve Cthulhu Alemlerin dijital versiyonu ile, yine arkadaşlarınızla ve herhangi bir cihaz ortamda oynama imkanı sunuyor.

• her yerde deli kişi sürücü – farklı cihazlarda ..
• Crazyily bağımlısı güverte Bina oynarlar.
• gösteren video nasıl birkaç dakika içinde deli insanlar.
• komik sanat yapmak için harika.
• VS AI oyun.
• 8 aptal kampanya misyonları!

Tam oyun Ek özellikler

• AI 2 ayarları farklı zorluk oynarlar.
• 8 daha eğlenceli kampanya misyonları.
• Battle arkadaş yüz pass-ve-play ile karşı karşıya.
• Online birçok rakipler karşı oynamak.
oyuncu mücadele meydan

Cthulhu Realms vs çevrimiçi oyuncuya arkadaş mevcut fiziksel kart oyunu Lezzetli Âşık Oyunları daha yerel oyun saklanır .

Cthulhu Realms
Cthulhu Realms
Cthulhu Realms
Cthulhu Realms
Cthulhu Realms

Download:

Cthulhu Realms v1.0.358 Apk Mod Unlimited indir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Asylum (Horror game) v1.2.2 Hileli Mod Apk indir

Kapalı koğuştan iyileşen çocuğun, ‘Uzur’ yıkılmış hastanede katledilen bir hastalığa yakalanması hayalini ...