Crazy Kitchen v3.2.6 Yeni Hileli Apk 2016 indir

Crazy Kitchen v3.2.6 Yeni Hileli Apk 2016 indir

Crazy Kitchen v3.2.6 Yeni Hileli Apk 2016 indir 1

Oyun Hakkında Genel Bilgi:

3 veya aynı gıda daha eşleştirerek Crazy Kitchen sizin aç müşterilerine hizmet! Eğer tek seferde mümkün olduğunca zinciri yukarı kadar gıda deneyin ve sadece kendiniz diğer gıda maddelerinin satır ve sütunları temizleyebilirsiniz bazı özel gıda güçlendiriciler kazanabilirsiniz! Orada olsa seviye başına sınırlı hamle, böylece hamle bitmeden oyun hedefe ulaşmak için emin olun! Eğer artık hamle varsa, mükemmel! Müşterilerin yiyecek sizin paketleri yakalamak için acele olarak sonraki Gıda Frenzy delilik tanık alırsınız! Ee, ne bekliyorsunuz? lezzetli tatlılar ve hamur işleri, tuzlu Asya mutfağı, şahane Meksika yemekleri dağıtmaya ile müşterilerinizin bugün açlıklarını gidermek ve Crazy Kitchen daha!

Crazy Kitchen v3.2.6 Yeni Hileli Apk 2016 indir 1 Crazy Kitchen v3.2.6 Yeni Hileli Apk 2016 indir 2 Crazy Kitchen v3.2.6 Yeni Hileli Apk 2016 indir 3 Crazy Kitchen v3.2.6 Yeni Hileli Apk 2016 indir 4

Nasıl Oynanır?

Yemek almak için hazır mısınız? Eh, bir selfie alarak ve şefin yüzü olarak yükleyerek başlayacağız ya da sadece bir misafir olarak oyun oynayabilir. Ayrıca rastgele müşterilerinin yerine arkadaşlarınızı ve ailenizi hizmet olacak, böylece!, Daha sonra da arkadaşlarınızın yüzleri ekleyebilir Doğru, müşterilerinizin sabırsız alıyorsanız ‘, bu yüzden artık değil öldürmek izin verme! Bu oyunda, aynı yemek en az 3 seçerek zincirleri yapmak gerekir. Sen diyagonal veya lineer zincirleri yapabilir ve hatta onları karıştırabilir. 4 veya daha fazla besin öğeleri Eşleştirme ve özel gıda güçlendirici elde edebilirsiniz – “gıda kaşık”. Gıda kaşık yükseltici tüm satır, sütun silinir olmadığını gösterir ya da eşleştirildiklerinde diyagonal yönde. Crazy Kitchen alabilirsiniz diğer şaşırtıcı gıda güçlendiriciler de vardır. 5’ten fazla yiyecek parçaları eşleştirerek, bunu eşleşti zaman, yer nasıl çatal bağlı çapraz bir X-şeklinde veya çapraz biçimde ek gıda temizleyecektir sayede “çatal gıda” güçlendirici, alırsınız. 10’dan fazla besin öğeleri ile bir zincire, iyi, satır, sütun ve bunun yerine üzerinde hem çapraz yön temizleyebilirsiniz özel bir çatal dolu gıda güçlendirici alırsınız! Böylece, bu oyunda, sizin olabilir! Sürece bir zincir almak için denemek için en iyisi Ayrıca, bu gıda maddeleri bulundu rastgele yapmak bir şey olmamalı. Aslında, Crazy Kitchen tamamlamak için hedefleri sağlar. En temel amacı müşterilerinin gerekli sayıda hizmet etmektir. Farklı müşteriler halindeyken farklı miktarlarda ve gıda maddelerinin türleri talep edecek ve müşterilerinizin ne istediğini göre gıda adet maç gerekir. Bazen, bazı müşterilerin bile isterse, o yiyecek toplamak için hamle 2 kadar kullanmak için zorlama, gıda 1’den fazla türü isteyebilirsiniz. Eğer ilerleme olarak, seviye gol daha türleri, gameboard tüm buz temizleme ya onu ya da onun patlak bitişik besin öğeleri eşleştirerek büyük bir buz bloğu içinde sıkışıp olmaktan şef arkadaşı tasarrufu gibi, size tanıtılacak !

Video:

Download:

Crazy Kitchen v3.2.6 Yeni Hileli Apk 2016 indir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Asylum (Horror game) v1.2.2 Hileli Mod Apk indir

Kapalı koğuştan iyileşen çocuğun, ‘Uzur’ yıkılmış hastanede katledilen bir hastalığa yakalanması hayalini ...