Asphalt 8: Airborne v2.7.1 Android Hileli MOD APK indir

Asphalt 8: Airborne v2.7.1 Android Hileli MOD APK indir 1

Oyundan kısaca bahsedelim bu oyun playstoreda 1.99$ gibi bir rakamla yerini aldı. Oyun daha sonra ücretsiz olarak dağıtılmaya başlanmıştır. Ancak oyun içinde bir çok bölümü ve arabayı kullanabilmek için para ödemeniz gerekiyor. Metin2Force sitesine Eklediğim APK ve DATAyı kullanarak sınırsız paranız olabilir, her haritada her araçla ve tüm özelliklerini kısıtlama olmadan kullanabilirsiniz.

Oyunda bir çok araç ve seçenek bulunuyor. Kontrol sistemi oldukça gelişmiş seviyede. Hareket sensörü çok iyi optimize edilmiş, araç kontrolünü rahatlıkla sağlayabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra oyun içi yarışlarda yer alan özel itemler ve yerler sayesinde hem extra puan kazanabiliyorsunuz hemde nitro gibi özel güçlerle yarışta üstünlük sağlayabiliyorsunuz. Tablet ve Akıllı telefonların en çok tercih edilen bu oyunu kısıtlama olmadan oynayabilmeniz için aşağıda hileli apk dosyalarını indirmeniz gerekmektedir.

Oyun Hakkında Diğer Bilgiler:

Yepyeni güncellemede yeteneklerinizi gösterin!
– ÇOK FAYDALI MEVSİMLER: Multiplayer, sadece bir nitro artışı ve ödül aldı! Sınırlı sayıda Yarış Mevsiminde puan toplamak ve ödüllerin kilidini açmak için diğer oyunculara karşı elinizden gelenin en iyisini yapın.
– ÇOK KULLANICI LİGLERİ: Yüksek derecelendirmeyi kazandığınızda ve yüksek liglere geçerken, tekerleğin arkasındaki becerileriniz tamamen fark edilecek. Liginiz ne kadar iyi olursa, Sezonun sonunda elde ettiğiniz ödüller o kadar büyük!
– YENİ OTOBÜS: Daha hızlı makineler için acıkmısın? Falcon F7, Mercedes-Benz CLA 45 AMG Yarış Serisi, GT, CITROEN, Icona Vulcano V12 Hybrid ve daha fazlası düzenli olarak eklenecek, bu yüzden sık sık tekrar kontrol edin!
– YENİ ETKİNLİKLER: Becerilerinizi geliştiriyor musunuz ve motorunuz yeni AR-GE etkinliği ve 2 yeni Enduro Zorluğu için canlandı mı? Şimdiye kadar oyuna eklenen en güçlü otomobillerden bazılarını talep eden ilklerden biri olun!
– RIO & AREA 51 YÜKSELTME: En yeni izlerimizi, her yarışı her zamankinden daha canlı kılmak için daha fazla görünürlük, daha iyi aydınlatma ve çok sayıda bükülme ile geliştirdik.

Özellikler:
• 140+ RESMİ HIZ MAKİNELERİ: Ferrari, Lamborghini, McLaren, Bugatti ve dahası Hepsini aldık!
• ÇEŞİTLİ GRAFİKLER: Araçlar, ortamlar ve parçalar arasındaki etkileşimler tamamen fizik tabanlı bir tecrübedir!
• ARCADE GAMEPLAY’IN EN KENDİLİĞİNDE: 40’dan fazla yüksek hızlı pistte yer çekimine meydan okuyan bir yarış heyecanı yaşayın!
• ZORLİ ÇOK FAYDALI YARIŞI DENEYİMİ: 12 rakibe kadar gerçek zamanlı çok oyunculu yarışta yarışın ve arkadaşlarınızı hayalet yarışlarına cesaretlendirin!
• WIN BIG: Şaşırtıcı ve özel ödüller üst üste getirmek için Limited Time Events’e katılın!
• MASİF İÇERİK DERİNLİĞİ: 400+ meslek etkinliği, 1.500 araba ustalık zorluğu, 5 eşsiz oyun modu. Tek oyuncu içeriği sonsuz bir akış!
• RIDES’İN ÖZELLEŞTİRİLMESİ & YÜKSELTİLMESİ: 2.300’den fazla desen ile rakiplerinizi tarzınıza indirin!

Asphalt 8: Airborne v2.7.1 Android Hileli MOD APK indir 2 Asphalt 8: Airborne v2.7.1 Android Hileli MOD APK indir 3 Asphalt 8: Airborne v2.7.1 Android Hileli MOD APK indir 4 Asphalt 8: Airborne v2.7.1 Android Hileli MOD APK indir 5

Oyun Adı: Asphalt 8: Airborne
Kategori: M-Android Hileleri
Oyun Türü: Araba Yarışı, Spor
Yayın Tarihi: 05.12.2016
Dil: İngilizce
Boyut: 47.49 MB
Yapımcı Şirket: Gameloft
Dosya Tipi: .apk

Video:

Asphalt 8 Kurulumu

1. Oyunu android marketten indirin ve oyuna girin.
2. Android/obb” klasörü içerisinde “com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM” klasörü oluştuğunu göreceksiniz. Bu klasörü yedekleyin.
3. Android marketten indirdiğiniz oyunu kaldırın
4. Eklediğim APK’yı kurun
5. Yedeklediğiniz “com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM” klasörünü tekrar “android/obb” içerisine atın
6. Oyuna girin. İyi eğlenceler

Hile Özellikleri:
-Sonsuz Kredi
-Sonsuz Token
-Max level
-Max Yıldız
-Sonsuz Nitro
-Tüm Yarışlar Açık, kilitsiz
-Anti-ban (Tek Kişilik Oyun)

Metin2Force indirme Linkleri
Metin2Force Turbobit Download Metin2Force UsersCloud Download

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Asylum (Horror game) v1.2.2 Hileli Mod Apk indir

Kapalı koğuştan iyileşen çocuğun, ‘Uzur’ yıkılmış hastanede katledilen bir hastalığa yakalanması hayalini ...