Alphie the Squid v1.1.2 Mod Apk Hileli indir

36 ülkede App Store’da “Yeni ve Dikkate Değer” seçildi!

Sevimli bir bebek kalamar olan Alphie’ye katılın, dev bir kalamar olmak için yaşam macerasına başlarken.

Akıntılara binerek, köpekbalıklarını dayayıp, labirentte gezinerek ve her zaman büyüdükten sonra, muazzam okyanus, gelgit havuzu, mercan resifi ve derinliklerini keşfedin. Canlı sanatın, eğlenceli animasyonun, sürükleyici oyun oyununun ve güzel müziğin tadını çıkarın.

Alphie’ye, yüzüp okyanusa keşfetmek ve gizemli deniz canlılarını keşfetmek için ekrana dokunarak yemesine ve büyümesine yardımcı olun. Okyanusun her bir seviyesinden geçerken, tüm farklı yiyecek ve balık türlerini toplayın. Alphie’nin kaçmasına, mürekkebine ve tuzak yırtıcılarına yardım edin. Hayatta kalmayı planladığınızda, avınızı hipnotize edin ve kendinizi renkli deniz yosunlarında kamufle edin.

Hızlı refleksler labirentte gezinmenize ve yeteri kadar yemek yemeniz ve büyüme kapılarından geçebilmeniz için yırtıcı hayvanların ilerlemesine yardımcı olur. Her seviye boyunca, altın hazine sandığı bulma ve hazine balıklarını açığa vurarak puan kazanacaksınız! Yüksek skor için ard arda birçok balık yiyerek daha fazla puan kazanın.

Yeni yırtıcı ve yırtıcılarla tanışırken, galeri kontrolünü yaptığınızdan ve oyundaki deniz canlılarının çeşitliliğini vurgulayan eğlenceli bilgileri okuduğunuzdan emin olun.

Oyun ayrıca, ödüllü ve Emmy adayı besteci David Ari Leon’un oyun başlıkları için orijinal puanlarında Süpermen, Snoopy Coaster, Contre Jour ve Woody Woodler bulunmaktadır.

Kids, Women, Learn, Eğitim, Homeschool, Bilim, Squid, Keşfetmen, Balık, Nemo, Doğa, Okyanus, Yolculuk, Akvaryum, Labirent, Shark

Metin2Force indirme Linkleri
Metin2Force Turbobit Download Metin2Force UsersCloud Download

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Asylum (Horror game) v1.2.2 Hileli Mod Apk indir

Kapalı koğuştan iyileşen çocuğun, ‘Uzur’ yıkılmış hastanede katledilen bir hastalığa yakalanması hayalini ...