Agario PVP Web Client ve VDS Dosyaları 2016 (SATILIK)

1200x630

Merhaba arladaşlar, daha önce satışa çıkardığımız Agario pvp dosyalarına bir yenisi eklendi. 4 Adet geliştirilmiş Agario pvp Web client bulunmakta, aynı zamanda gelişmiş olan VDS dosyalarıda yanında verilecektir. Bu dosyalarda bir çok özellik bulunuyor, tüm fonksiyonları gameserver.ini dosyasından ayarlama imkanı sunuyor. Mesela PlayerSpeed oyuncunun hızı virüsün gideceği uzaklık ve bir çok özellik bulunmakta. Eski agario dosyalarında bunları yapmak kod bilgisi gerektirirken Agario PVP 2016 dosyaları bunları size tek bir dosyadan yapmanıza olanak sağlıyor.

Dilerseniz şimdi Agario Web Client’lerin Görsel ve Demo Olarak Görüntülerine Geçelim, Şimdiden Dosyaları Satın Alan Agario Sahiplerine Hayırlı Olması Dileği ile..

Daha Önceki Sade Tasarıma Göz Atmak isterseniz Buyurun: TIKLAYINIZ

reklam1

Demo Adresi: http://Agario.Metin2Force.com

reklam2

Demo Adresi: http://AgarFace.com

reklam4

Demo Adresi: http://Agario.Metin2Force.com/Demo

reklam3

Demo Adresi: http://Agario.Metin2Force.com/demo1

Agario PVP Dosyaları Kuruldu, Başlatma Ekranından Bir Görüntü. Daha az CPU ve RAM Tüketir. Çünkü Kullanılmayan kanallarda Otomatik World Pause Özelliği Bulunmaktadır. Bu Ne anlama gelir? Bu Kullanılmayan Kanalları Otomatik Durdurma (Kapatma) Özelliğidir. Oyuncu Kanalı seçtiğinde durdurulmuş kanal otomatik başlatılır. Buda VDS serverimizin daha az CPU ve RAM tüketmesine ön ayak olur, Aynı Zamanda Otomatik Resetleme özelliğide Bulunmaktadır. dilerseniz Saat başı dilerseniz 12 Satte bir serverniz otomatik olarak yeniden başlar. Bunu Neden Yapmalıyız? Sürekli açık olan Agario VDS serveri Zamanla RAM de şişme yapacaktır buda Otomatik Reset Sayesinde ortadan kalkmaktadır. Yararlı bir çok özellik bulunmaktadır. Şimdiden Satın alan kişilere hayırlı olması dileği ile.. Ekran Görüntüsü Aşağıdadır.

console

Satışlar Günceldir.
Bana E-mail adrsinden Ulaşabilirsiniz.
Lütfen ciddi alıcılar mail atsın. Aksi halde ilgilenmiyorum.

[email protected]

5 yorum

  1. Fiyat ne kadar ?

  2. KARDEŞİM BEN ALMAK İSTİYORUM BENİMLE İLETİŞME GEÇMENİ BEKLİYORUM

  3. mrb e-mail yoluyla iletişime geçtim ama cevap alamadım lütfen bi dönüş yapın %90 alıcam

  4. kardeşim AGARZ serveri AMA gold SİSTEMİ script varmı elinde

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Agar.io PVP Server Dosyaları (SATILIK)

Agar.io PVP Server Dosyaları (SATILIK) Merhaba arkadaşlar, Son zamanlarda Agario PVP Serverlar ...