AgarGold Yeni Bir Agario Browser Oyunu ile Eğlenceye Hazırmısın?

Herkeze merhaba, uzun zamandır online oyun hilelerinin yanı sıra kendi geliştirmiş olduğum browser oyunundan bahsetmek istiyorum. Agario oyununu eminim bir çoğunuz oynamışsınızdır. Ciddi emekler vermenin yanı sıra siz değerli oyuncuların zevkine göre tasarımlar ve özellikler geliştirmekteyim. Yeni arayüz ile farklı oyun modlarınında bulunduğu yeni bir Agario pvp server’dir AgarGold.Hafta sonlarını arkadaşlarınızla beraber online bir oyun oynayıp zaman geçirmek isteyen oyuncular için yapılmış, zevkle oyun oynayabileceğiniz bir platformdur.

Kısaca Özellikleri:

Agario Gold Sistemi: Size ilk oyun girişinde ve sayfayı her yenileyişinizde 100 Gold puan verir, oyun içerisindeki yemleri yiyerek Gold puanlarınızı biriktirebilir “A” Tuşuna basılı tutarak kullanabilirsiniz ve rakibinizi şaşırtarak büyüyebilirsiniz.

Agario Yeni Liderlik Sistemi: Oyun içinde bulunan dakika sonunda en çok skoru elde etmeye çalışın, dakika 60:00 dan geriye doğru sayar. Dakika 00:00 Olduğunda en çok skoru yapan kişi Liderlik sıralamasında yer alır ve 1 saat boyunca bu listede kalır.

Agario Klan Sistemi: Arkadaşlarınızla bir klan oluşturun ve rakip klanlara karşı savaşın, Skype yada Raidcall ortamında sesli olarak birbirinize komutlar vererek diğer rakiplerinizi yok edin.

Agario Level Sistemi: Agarioda nekadar fazla yem tüketirseniz leveliniz bir okadar katlanacaktır ve Level tablosuna yansıtılacaktır.

Eğer gerçekten oyun oynayıp eğlenmeyi düşünüyorsanız burası tam size göre.

www.AgarGold.xyz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

Paladins Multihack Wallhack Crosshair AimBot 2017 indir

Paladins oyunu için hile arayan arkadaşlara Paladins Multihack hilesini yayınlıyorum, umarım işinize ...