[4 Lv] Biyologun Araştırması (Şeftali Çiçeği) Görevi Nasıl Yapılır? Ödülü Nedir?

Biyologun Araştırması Görevi Nasıl Yapılır?
(Şeftali Çiçeği Görevi)

Öncelik olarak Biyolog Chaegirab’e gidip görevi almalısınız, görevi aldıktan sonra sizden Aç Alfa Kurt öldürüp düşen Şeftali Çiçeklerini kendisine götürmenizi isteyecek. Aç Alfa Kurt kestikçe şeftali çiçekleri düşmeye başlıyacak, düşen Şeftali Çiçeklerini envanterinizde biriktirin 5 Adet topladıktan sonra Biyolog Chaegirab’e gidin ve tek tek kendisine teslim edin.

Kısa Anlatım:

Biyolog Chaegirab’e gidin, 5 Adet Şeftali Çiçeği düşene kadar Aç Alfa Kurt Kes,
5 Adet Şeftali Çiçeği topladıktan sonra tekrar Biyolog Chaegirab’e gidin ve Şeftali Çiçeklerini teslim edin.

Görev Hakkında Ek Bilgi:

Toplamış olduğunuz Şeftali Çiçekleri Biyolog Chaegirab tarafından kabul edilmeyebilir, hasarlı yada yıpranmış olarak bahane üreterek kabul etmeyebilir. Bu durumda yapmanız gereken tekrar Aç Alfa Kurt keserek düşen Şeftali Çiçeklerini toplamak.

Görev sırasında maksimum 5 adet şeftali çiçeği toplamanıza izin veriliyor, bu metin2 yönetimi tarafından sınırlandırılmıştır bu engeli aşabilmek için; diyelim ki 5 adet şeftali çiçeği topladınız envanterinizde bulunan 5 adet şeftali çiçeğini yere atın, sonrasında bir kaç Aç Alfa Kurt kesin tekrar şeftali çiçeği envanterinize gelecektir, yere atmış olduğunuz Şeftali Çiçeğini tekrar alın envanterinizde 5 adet şeftali çiçeğinden fazlası olduğunu göreceksiniz. Bu şekilde yaparsanız 5 adetten fazla şeftali çiçeği toplayabilir görev yerine tekrar tekrar gelmek zorunda kalmazsınız, buda görevi daha çabuk bitirmenizde yardımcı olacak bir hususlardan biridir.

Not: Bilmenizde fayda var; Bu toplamış olduğunuz Şeftali çiçekleri iksir yapımında kullanılamaz, sadece almış olduğunuz göreve özeldir.

Biyologun Araştırması Görevi Ödül Nedir?

500 Deneyim
1.000 Yang
1 Level Silahı :+3 (Sınıflara göre)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

 

x

Check Also

75 Level Bir Efsanenin Günlüğü Görevi Nasıl Yapılır? Anlatım-2

Merhaba, bir önceki yazımızda Bir Efsanenin Günlüğü Görevini detaylı şekilde anlatmaya çalışmıştık, şimdi ...